Trancefusion Power Of Elements ve znamení skutečně lákavého programu

kulturní servis pulsČistý trance, historicky nejsilnější line-up, nejdelší program v podobě 13 hodin, největší a nejmodernější technické efekty, obrovská vizuální a efektová show a v neposlední řadě dlouhá plejáda významných světových hvězd poskládaných s tou největší pečlivostí! To vše by se dalo říci o Trancefusion Power of Elements, která 19. dubna 2014 opanuje Prahu a do Průmyslového Paláce opět přiláká tisíce fanoušků tohoto hudebního žánru doslova ze všech koutů světa.


BTL Agency po téměř třech měsících, kdy každý čtvrtek oznamovala vždy jedno jméno, tuto mozaiku uzavřela a hudební program je kompletní. Reakce odborníků a především všech fanoušků doslova srší nadšením a lze očekávat, že by se tato edice mohla stát tou, která se skvěle zapíše do celé historie Trancefusion. Jako vždy se mohou fanoušci těšit na několik českých premiér, na live vystoupení různých účinkujících, na speciální efekty a hlavně na ryzí hudební a taneční zážitek. Pro tuto edici bylo navíc poskládáno několik velmi speciálních dvojic pro unikátní b2b sety!

Kompletní line up Main Stage zahrnuje tyto účinkující Ferry Corsten, Aly & Fila b2b John, O’Callaghan, BT, Andrew Rayel (bude autorem Trancefusion hymny 2014), Solarstone, Sean Tyas, John Askew, Beat Service, Ferry Tayle b2b Manuelle Saux, Estiva, Darren Porter, Reorder b2b Thomas Coastline a Christian Burnslive.

Johan Gielen and friends Stage
kulturní servis pulsNa akci bude také velmi speciální stage, která přibude k již tak silnému line-upu na Main Stage. V prostorách části Střední haly vyroste menší klubová stage s kapacitou asi tisíc osob a speciálním designem. Toto pódium bude vybudované tak, aby působilo klubovým dojmem. Návštěvníci zde najdou elevace v různých výškách s dostatkem boxů a prostoru na sezení. Celý prostor bude doplněn dekoracemi, bude klubově nasvícen a špičkově ozvučen. Tato stage odstartuje svůj program ve 22 hodin a skončí úderem šesté hodiny ranní.

Na Trancefusion Power of Elements se můžete těšit na Johan Gielen and friends Stage! Výběr DJ´s neboli přátel pro tuto stage byl plně v kompetenci samotného Johana, který se navíc představí v exkluzivním tříhodinovém setu! Jsme taktéž rádi, že jsme se s Johanem během Old School tour dohodli, že speciálně pro tento účel vyprodukuje track s názvem Power of Elements, který se tak stane hymnou této jeho stage. A kdo se vám po boku Johana Gielena představí na tomto pódiu? Cor Fijneman, Virtual Vault, Three Drives

Další zajímavé  informace
Celý program bude poskládán do čtyřech bloků, z nichž každý bude prezentovat jeden z živlů, tedy zemi, vítr, vodu a oheň. Tomu budou odpovídat nejrůznější moderní efekty, video vizualizace, kostýmy, mnoho speciálních performerů, dekorace apod. V tuto chvíli se intenzivně pracuje na designu obou stagí, který bude poté v nejbližší době představen ve 3D vizualizacích.

Další malá klubová stage vyroste standardně ve foyer v kuřácké části a bude patřit tentokráte mladým a nadějným českým a slovenským talentům, kteří si vybojují svá místa formou hlasování fanoušků. Poslední malá stage vyroste v Levém křídle, kde se stane součástí rozlehlégame a relax zóny, která bude situována v celém Levém křídle.

Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz
Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz


 


 

Text: Otiz
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání