Letní festival Let It Roll zveřejňuje dalších sedm zahraničních jmen!

let it rollPořadatelé největšího tuzemského bass music festivalu Let It Roll Open Air 2014, který se uskuteční 1. - 2. 8. 2014, zveřejnili dalších sedm zahraničních jmen. Letošní sedmý roční letního festivalu nabídne kromě nabitého zahraničního line upu i jedinečný areál, díky kterému budou návštěvníci moci prožít tu pravou festivalovou atmosféru za doprovodu, toho nejlepšího ze světové drum and bassové scény.


Dosavadní festivalový line up doplní jedeno z nejžádanějších drum and bassových jmen současnosti, britský producent Wilkinson. Autor úspěšného singlu „Afterglow“ má za sebou vydání debutového alba Lasers Not Included. Již v červnu na něj lákal úspěšným trackem „‬Heartbeat“, který se objevil v setech snad všech DJ's po celém světě a to byl teprve začátek. O měsíc později ‪přichází britská hvězda s dalším hitem, a to právě s „Afterglow". ‬ V britské anketě Drumandbass Arena Awards vyhrál tento singl v kategoriích skladba roku, hudební videoklip roku a samotný Wilkinson získal ocenění Producent roku.

Dále se můžete těšit na projekt Dirtyphonics. Jejich nezapomenutelná hudební show se po dvou letech vrací na letní Let It Roll Open Air ve dvojčlenném DJ setu, s kterým absolvovali úspěšné americké turné. Do seznamu zahraničních jmen letního festivalu přibyla také jordánská zpěvačka Ayah Marar. Její mohutný vokál známe z kooperací na peckách od Camo & Krooked, DJ Freshe a Bassline Smitha. Čekat od ní můžeme průřez bassmusic styly a především neskutečnou energickou show jakou předvedla minylý ročník. Dále se můžete těšit na zástupce vydavatelství Critical Music Mefjuse, britského producenta Prolixe, a dvojci hardcore producentů Aliena T a Pandorum.

Další jména zahraničních účinkujících organizátoři festivalu zveřejní pravidelně každé pondělí. Letní festival se koná 1. a 2. srpna 2014. Předprodej vstupenek na tento jedinečný a atmosférou nabitý festival můžete zakoupit v síti Ticketportal.

Souhrn účinkujících: Camo & Krooked present Zeitgeist, Wilkinson, Dirtyphonics, London Elektricity,  Ed Rush & Optical, Loadstar, Fred V & Grafix, The Upbeats, Metrik, Ayah Marar Live, Neophyte, DC Breaks, Mefjus, Neonlight, Prolix, Maztek, Frankee, Etherwood, DJ Hidden, Alien T, Pandorum a mnoho dalších. Více informací na www.letitroll.cz


 

 Text: Ondřej Vrba
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání