Chcete zažít senzační párty? Navštivte Sensation!

Celebration lifeOslava života neboli Celebrate Life je další z řady akcí Sensation, kde si můžete užívat celou noc. Taneční zábava za doprovodu světových DJ´s v neopakovatelné atmosféře plné efektů. Je to už tradice, která se táhne s taneční párty Sensation, jež vždycky nadchne publikum. V pořadí již pátá show se koná 28. května v O2 areně a lístky kvapem mizí.

 

V sobotu 28. května se v pražské O2 areně můžete rozvlnit s tisíci jinými účastníky na parketu. Podmínkou vstupu na akci je ovšem plnoletost, tedy alespoň 18 let věku, a musíte přijít v bílém oděvu. To už je prvním krokem ke společné sounáležitosti, což je jednou z podstat této velké párty. Ta je totiž založena na interakci vystupujících s publikem a společném prožitku. Doprovodné projekce a laser dotvářejí jedinečnou atmosféru, kdy máte pocit, že si jen užíváte život a ocitáte se v jiném světě. To samozřejmě bez jakýchkoli návykových látek. Celá show pak začne ve 21 hodin a protáhne se do rána.  A kdo vám na Celebrate Life zahraje?

Celebration lifeNa akci vystoupí Mr. White, který ve vás rozproudí rytmus za tónů house. AN21 a Max Vangeli  jsou zase bráni za jedny z nejlepších DJ´s současnosti. Sharam je první dance umělec, který za svoji tvorbu získal dvě Grammy a jeho zkušenosti se pojí s takovými jmény jako Madonna či Michael Jackson. Dále pak můžete objevit vycházející hvězdu DJ Hardwella, který už má za sebou spolupráci třeba s vynikajícím DJem Tiëstem.

Sensation je akce pocházející z Nizozemska a koná se již od roku 2000. Nejdříve se jednalo o jednotnou záležitost, pak se ale rozdělila na dvě části – Sensation White a Sensation Black. Na Sensation White se hrají styly house a trance, na Sensation Black pak hardcore. V České republice byly všechny párty vždy vyprodané, proto si nenechte ujít šanci užít si tanec až do rána a pospěšte si koupit lístky. Ty, co jsou ještě k mání, stojí 1 699 korun.


Text: Aneta Šimonková
Foto: Oficiální stránky akce
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání