Chcete zažít senzační párty? Navštivte Sensation!

Celebration lifeOslava života neboli Celebrate Life je další z řady akcí Sensation, kde si můžete užívat celou noc. Taneční zábava za doprovodu světových DJ´s v neopakovatelné atmosféře plné efektů. Je to už tradice, která se táhne s taneční párty Sensation, jež vždycky nadchne publikum. V pořadí již pátá show se koná 28. května v O2 areně a lístky kvapem mizí.

 

V sobotu 28. května se v pražské O2 areně můžete rozvlnit s tisíci jinými účastníky na parketu. Podmínkou vstupu na akci je ovšem plnoletost, tedy alespoň 18 let věku, a musíte přijít v bílém oděvu. To už je prvním krokem ke společné sounáležitosti, což je jednou z podstat této velké párty. Ta je totiž založena na interakci vystupujících s publikem a společném prožitku. Doprovodné projekce a laser dotvářejí jedinečnou atmosféru, kdy máte pocit, že si jen užíváte život a ocitáte se v jiném světě. To samozřejmě bez jakýchkoli návykových látek. Celá show pak začne ve 21 hodin a protáhne se do rána.  A kdo vám na Celebrate Life zahraje?

Celebration lifeNa akci vystoupí Mr. White, který ve vás rozproudí rytmus za tónů house. AN21 a Max Vangeli  jsou zase bráni za jedny z nejlepších DJ´s současnosti. Sharam je první dance umělec, který za svoji tvorbu získal dvě Grammy a jeho zkušenosti se pojí s takovými jmény jako Madonna či Michael Jackson. Dále pak můžete objevit vycházející hvězdu DJ Hardwella, který už má za sebou spolupráci třeba s vynikajícím DJem Tiëstem.

Sensation je akce pocházející z Nizozemska a koná se již od roku 2000. Nejdříve se jednalo o jednotnou záležitost, pak se ale rozdělila na dvě části – Sensation White a Sensation Black. Na Sensation White se hrají styly house a trance, na Sensation Black pak hardcore. V České republice byly všechny párty vždy vyprodané, proto si nenechte ujít šanci užít si tanec až do rána a pospěšte si koupit lístky. Ty, co jsou ještě k mání, stojí 1 699 korun.


Text: Aneta Šimonková
Foto: Oficiální stránky akce
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání