Apassionata – Nejúspěšnější evropská jezdecká show se vrací do České republiky

apassionata 2014Již po deváté se dorazí do Prahy proslulá jezdecká show. Tentokrát však s mimořádným programem nazvaným Golden Path neboli Zlatá cesta. Těšte se na magická setkání koní a lidí i na romantický příběh vyprávěný v sedlech.


Dobrodružství a tajemství na vás letos čeká při představení Apassionata, evropské nejúspěšnější rodinné zábavné show s koňmi. Tomu již nyní napovídá její název: jmenuje se Zlatá cesta a bude se konat v letech 2014/2015 ve 30 evropských městech – od Prahy po Helsinky.

Dlouholetí příznivci show Apassionata si přijdou na své, stejně tak i diváci, kteří tohle zcela mimořádné představení chtějí navštívit poprvé: Kromě osvědčené koncepce uceleného uměleckého díla s působivou, speciálně komponovanou hudbou, velkolepými světelnými efekty, skvělým jezdectvím a tanečním uměním a samozřejmě s nádhernými koňmi, přinese toto vystoupení také celou řadu novinek.

 

apassionata 2014


Apassionata například slibuje dosud nevídané kaskadérské kousky jezdců. Představí se i mnoho nových plemen koní, kteří předvedou své umění, samozřejmě opět společně s nejlepšími evropskými jezdci. Kromě toho nebudou chybět ani poetické scény, drezúra a volný styl, stejně jako okouzlující komediální program s malými čtyřnohými hvězdami.
Publikum zažije při show Apassionata krásu, vášeň, vzrušení a humor, vše v jednom. Právě tahle skvělá kombinace každý rok nadchne přibližně půl miliónu lidí všech generací po celé Evropě.

Apassionata okouzluje publikum již více než 10 let kouzelnou kombinací společného vystoupení lidí a koní. Opět vás čeká rodinná show, ve které se představí přes 40 koní, nejlepší evropští jezdci, krásná hudba a úžasné speciální efekty. Nechte se pohltit magickými chvilkami a příbojem emocí.

V Praze můžete na show vyrazit v sobotu 13. prosince a v neděli 14. prosince vždy od 14 hodin. Vstupenky jsou v prodeji od 375 korun. Více informací na www.livenation.cz


Text: Otiz
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání