Vyhrajte vstupenky na muzikál Tři mušketýři

kulturní servis puls soutěžeJeden za všechny, všichni za jednoho. Heslo, které je stejně nesmrtelné, jako příběh samotný. Úspěchy s ním sklízí také Divadlo Broadway, které muzikál Tři mušketýři znovu zařadilo do svého programu. V hlavních rolích se prezentuje například Josef Vojtek, Petr Kolář, Stanislav Hložek, Radka Fišarová, Alžběta Bartošová, Martin Pošta nebo Marian Vojtko. Zapojte se do naší soutěže a získejte 2 vstupenky na toto pohádkové představení.


Romantický příběh o přátelství, lásce, ale také o intrikách a nenávisti se odehrává v první polovině 17. století, kdy vládl Francii Ludvík XIII. Ten se však více než o stát zajímá o organizování plesů, honů a jiných světských radovánek. Vládu nad státem tedy drží pevně v rukou kardinál Richelieu – člověk vzdělaný, inteligentní, zrozený pro politické machinace. Nad Francií visí hrozba války s Anglií. Ve snaze zkompromitovat královnu Annu povolá Richelieu falešným dopisem anglického lorda – vévodu z Buckinghamu do Paříže. Plánuje jeho odhalení v náručí Anny, která by díky tomu mohla být usvědčena z vlastizrady. Lordu Buckinghamovi se díky důmyslnému přestrojení podaří navštívit královnu, aniž by ho kdokoli zpozoroval. Jako zástavu lásky mu Anna předá přívěsky, které dostala od svého manžela Ludvíka.

Rozzlobený Richelieu degraduje šéfa policie Rocheforta. Vymyslí lest. Přemluví krále, aby na počest Anny uspořádal ples, na který si královna musí vzít ony zmíněné přívěsky. Zoufalá královna prosí o pomoc svoji důvěrnici Constance. Do vysoké politické hry náhodně vstupuje mladý Gaskoněc –  D´Artagnan. Miluje Constance a rád by se stal mušketýrem. Je tedy připraven splnit pro svou lásku i pro královnu nemožné. Za doprovodu svých přátel Athose, Porthose a Aramise cestuje do Anglie. Úkol je jasný – přivézt co nejrychleji zpět přívěsky pro královnu. Ty musí včas ozdobit její plesovou róbu. Je však vůbec možné takovou misi splnit? To už uvidíte sami v pražském Divadle Broadway.

Soutěžní otázka zní:

Kdo v muzikálu Tři mušketýři nehraje?
A) Marian Vojtko
B) Alžběta Bartošová
C) Petr Kolář
D) Radka Fišarová
E) Michal David

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :
•    do předmětu zprávy napište „Tři mušketýři“,
•    do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) „Marian Vojtko“),
•    připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí v pondělí 26. ledna 2015 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.


 


 

Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Divadlo Broadway

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání