Tereza Bebarová umí se svým hlasem neuvěřitelná kouzla

čtyřlístekRodačka z Bohumína je nejen herečka a zpěvačka, ale i dabérka. V současné době propůjčila svůj nezaměnitelný hlas psí slečně Fifince, která nedávno ožila v celovečerním filmu „Čtyřlístek ve službách krále" režiséra Michala Žabky. Jak vypadalo natáčení animované pohádky? Nahlédni s Kulturním servisem Puls do filmového studia.


Bebarová se věnuje kultuře a umění dlouhodobě. Už během studií herectví působila v Divadle Petra Bezruče, následně se snažila prosadit v ostravském Divadle Aréna a rovněž také v Národním divadle moravskoslezském. Poté co se usídlila v Praze, zkusila své štěstí v Divadle Na Fidlovačce. Tereza se neprosadila pouze jako herečka, vyniká i v oblasti dabingu. V českém znění ji mohou filmoví a televizní diváci znát například ze seriálu Zoufalé manželky, kde propůjčila hlas postavě Gabrielle Solisové, v seriálu Ztraceni zase Kate Austenové, v Tudorovcích krásné Anně Boleynové a v současném populárním seriálu Misfits namluvila dívku Kelly Baileyovou.

Pinďa, Myšpulín, Fifinka a Bobík ožili na plátnech kin 28. února 2013. Čtveřice kamarádů se vypraví za dobrodružstvím, které bude vskutku nevídané, s mnoha humornými, ale i nebezpečnými situacemi. Režisér Michal Žabka na sebe vzal velkou zodpovědnost, aby ztvárnil kreslené hrdiny co nejdůvěryhodněji. Jak se s tímto úkolem popral, můžeš už brzy posoudit sám. V krátké videoreportáži nahlédni, jak Čtyřlístek přicházel na svět.


 


 


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Bio Illusion

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání