Kompletní zahraniční line up halové akce Let It Roll Winter 2015

let it rollZahraniční line up, nejočekávanější drum and bassové akce Let It Roll Winter 2015, je kompletní! Na dvou stagích vystoupí 13 zahraničních projektů. Fanoušci drum and bassu se mohou těšit na jména, jako Noisia, Friction, Matrix & Futurebound, Marky, The Upbeats, The Prototypes, Phace, Gridlok, Original Sin, Rockwell, Insideinfo, Dimension a další.


Zimní edice festivalu Let It Roll se po roce vrací do Prahy, kde se 27. února 2015 představí na dvou stagích více než 13 zahraničních drum and bassových producentů a DJs. Let It Roll Winter 2015 opět nabídne pořádnou dávku kvalitního drum and bassu a unikátního stage designu, které znovu poodkryje další část festivalového příběhu. Únorový Let It Roll Winter 2015 bude hostit dva opravdové velikány na světové drum and bassové scéně - legendrání noc Noisia Invites a britský label Viper Recordings.

Známá holandská trojce Noisia přiveze svou noc do České republiky vůbec poprvé. Stejně jako zástupci Viper Recordings i Noisia výběr hostů vzala do svých rukou a české publikum se může těšit na světová jména současné drum and bassové scény, které můžete znát z těch největších zahraničních festivalů. V čele s Noisií vystoupí majitel vydavatelství Shogun audio DJ Friction, dále The Upbeats, Phace, Gridlok, Rockwell a Hybris.

 

let it rollDruhá stage zimního Let It Rollu se spojila s uznávaným anglickým labelem Viper Recordings. Představí se na ní majitelé labelu Matrix & Futurebound, dále The Prototypes, Insideinfo, legenda jump up Original Sin, talentovaný producent Dimension a svým hlasem celou show podpoří MC Rhymestar. Jako speciální host vystoupí na Viper Recordings stagi usměvavý DJ Marky, který patří legendy světového drum and bassu, především liquidfunku.

Jestli patříte mezi fanoušky drum&bassu a chcete být součástí jednoho z největších drum and bassových festivalů na světě, neměla by vám tato akce uniknout. Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketportal.cz za 800 Kč (+poplatky prodejce). Vstupenky je možné pořídit i v kamenných obchodech Growshop, MaximUnderground, Storm club Prague a Dickies Prague.

Souhrn zveřejněných účinkujících:

Noisia, Matrix & Futurebound, Friction, DJ Marky, The Upbeats, The Prototypes, Phace, Gridlok, Original Sin, Rockwell, Insideinfo, Dimension, Hybris


Text: Ondřej Vrba
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání