Další hvězdou festivalu Let It Roll Open Air 2014 bude Netsky LIVE!

let it roll 2014Let It Roll postupně zveřejňuje informace ohledně programu chystaného letního festivalu, který je očekávanou každoroční událostí pro všechny fanoušky elektronické hudby. Organizátoři největšího elektronického festivalu potvrdili účast světoznámého projektu Netsky Live! Netsky dorazí do Benešova v plné síle a fanoušci největšího drum and bassového festivalu v Evropě si tak budou moci vychutnat jeho live show v rámci Hospitality night na hlavním pódiu společně s předními jmény světoznámého vydavatelství Hospital Records.


Po získání všech možných žánrových ocenění a dvou letech DJských vystoupení po celém světě přišel Netsky v roce 2012 s novým projektem. Netsky LIVE! Ohromující show doprovázená živou kapelou se během krátké doby stala jednou z nejžádanějších live vystoupení elektronické hudby na světě. Během posledních dvou let tento live projekt uskutečnil turné po USA, Austrálii, Novém Zélandu a Evropě. Vrcholem pak bylo vyprodání belgické Lotto Areny a následné hostování na velkolepém turné společně s Chase and Status Live po Britských ostrovech.

Netsky dorazí do Benešova v plné síle a fanoušci největšího drum and bassového festivalu v Evropě si tak budou moci vychutnat jeho live show v rámci Hospitality night na hlavním pódiu společně s předními jmény světoznámého vydavatelství Hospital Records. „S Borisem (Netsky) jsme pravidelně v kontaktu, speciálně na festival Let It Roll se neskutečně těší a je velice rád, že může českým fanouškům vynahradit své live vystoupení, které byl nucen minulý ročník nahradit DJ setem. Dle jeho slov nás čeká nezapomenutelná show, do které vloží své naprosté maximum.“ doplňuje Kryštof benca, booking manager festivalu.

 

let it roll 2014


Mezi další taháky programu bude rakouské duo Camo & Krooked, kteří poprvé v ČR představí svůj live projekt Zeitgeist, dále par britský producent Wilinson, francouzský projekt Dirtyphonics. Dále pak London Elektricity,  Ed Rush & Optical, Loadstar, Fred V & Grafix, The Upbeats, Metrik, Ayah Marar Live, Neophyte, DC Breaks, Mefjus, Neonlight a mnoho dalších!

Další sérii jmen zahraničních účinkujících organizátoři festivalu zveřejní již tuto středu. Letní festival se koná 1. a 2. srpna 2014 v Benešově, ve Středočeském kraji. Předprodej vstupenek na tento jedinečný a atmosférou nabitý festival můžete zakoupit v síti Ticketportal.

Souhrn účinkujících: Netsky Live!, Camo & Krooked present Zeitgeist, Wilkinson, Dirtyphonics, London Elektricity,  Ed Rush & Optical, Loadstar, Fred V & Grafix, The Upbeats, Metrik, Ayah Marar Live, Neophyte, DC Breaks, Mefjus, Neonlight, Prolix, Maztek, Frankee, Etherwood, DJ Hidden, Alien T, Pandorum a mnoho dalších.


Text: Ondřej Vrba
Foto: Oficiální foto interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání