Deset zážitků, které byste si na festivalu Let It Roll neměli nechat ujít!

let it roll 2014Letošní Let It Roll nabízí kromě masivního line-up a hromady nezapomenutelných zážitků, návraty velkých legend a především skvělou zábavu. Už víte, koho si rozhodně nechcete nechat ujít a co všechno na vás čeká? Připravili jsme pro vás 10 tipů, které podle nás stojí za to.


OPENING SHOW - MAIN SQUARE
Awaiking of Monsterbot patřilo k jednomu z největších zážitků a zároveň momentů minulého letního Let It Rollu. Ani letos tomu nebude jinak! Samotné hlavní pódium nabídne neskutečnou podívanou, která také díky spolupráci se světoznámým výtvarným projektem Makula získá úplně jiný rozměr.

NETSKY LIVE
Netsky se stal s jeho ohromující show doprovázenou živou kapelou během krátké doby jednou z nejžádanějších live vystoupení elektronické hudby na světě. Netsky dorazí do Benešova v plné síle a fanoušci největšího drum and bassového festivalu v Evropě si, tak budou moci vychutnat jeho live show v rámci sobotní Hospitality night na hlavním pódiu společně s předními jmény světoznámého vydavatelství Hospital Records.

CAMO & KROOKED present ZEITGEIST
Rakouské duo Reinhard Rietsch a Markus Wagner, známí jako Camo & Krooked se na světové d'n'b scéně rychle stali opravdovým fenoménem. Na Let It Roll Open Air 2014 představí live projekt Zeitgeist, s kterým letošní rok uskutečnili světovou tour, které slavila u fanoušků zlomených beatů velký úspěch!

 

let it roll 2014


UNIKÁTNÍ STAGE DESIGN FESTIVALU LET IT ROLL
Festival Let It Roll má vždy unikátní pódia, navržené a postavené na míru i letos tomu nebude jinak, právě naopak. Na letošním unikátním festivalovém designu se podílí desítky umělců a architektů z celé České republiky. Během festivalu tak můžete postupně navštívit místa, jako Port, Undergound, Madhouse, Factory a Main Square s monstrózním hlavním pódiem.

WILKINSON
Britský producent Wilkinson bezesporu patří mezi nejúspěšnější drum and bassové producenty současnosti. Jeho raketový vzestup odstartoval vydáním debutového alba "Lasers Not Included". V červenci minulého roku vydal úspěšný track Heartbeat, který se objevil v setech snad všech DJ's po celém světě a stal se nepsanou hymnou minulého ročníku letního Let It Rollu a to byl teprve začátek.

MEFJUS b2b MAZTEK
Letošní ročník festivalu Let It Roll nabídne několik hudebních premiér. Jednou z nich bude i společný b2b (back to back)set producentů Mefjuse a Mazteka. Tato dvojce producentů rozhodně patří mezi jedny z nejaktivnějších a inovátorsky nejzajímavější projekty současného tech d'n'b.

DIRTYPHONICS
Francouzský projekt Dirtyphonics prošel od svých začátků obrovským vývojem. Za dobu svého působení na světové elektronické scéně dokázali nejednou překvapit svou různorodou produkcí a energickými live show. Na letním Let It Rollu se představí ve dvojčlenném DJ setu, kde oslaví 18-té narozeniny D&B Areny!

let it roll 2014


FUN ZONE / DOPROVODNÉ AKTIVITY
Po loňském zavedení doprovodných aktivit pořadatelé obohatili program o další dění, kterým se budete moct zabavit na celé sobotní odpoledne a podvečer. Těšit se můžete například na: ARCADE VIDEOHRY, VODNÍ BITVU, PAINTBALL ZONE, WORKSHOP S HEADLINERY FESTIVALU.

TC
Po více než tříleté pauze, slaví britský producent TC návrat a to ve velkém stylu. Tvůrce legendárních tracků, jako Where Is My Money, Jump, má na svědomí současné hity Tap Ho a Get Down Low, které v krátké době oblétli celý svět a našli si místo v setech snad každého DJe. Do ČR zavítá po velmi dlouhé době a rozhodně se na české publikum důkladně připraví!

PERFORMANCE SHOW
Návštěvníci se mohou i letos těšit na originální performace shows, doprovázené fireshow, žongléry, akrobaty. Oba dny nás čekají průvody, povedou z kempu vždy půl hodiny před otevřením hudebním areálu a další pak půl hodiny před otevřením hlavní stage.

Letní festival se koná 1. až 3. srpna 2014 v Benešově, ve Středočeském kraji. Předprodej vstupenek na tento jedinečný a atmosférou nabitý festival můžete zakoupit v síti Ticketportal.cz . Vstupenky je také možné pořídit v kamenných předprodejích Growshop.cz, Chill boards, Maxim Underground a Storm club.Text: Michal Karmazin
Foto: Oficiální foto pořadatele

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání