Festival Let It Roll bude hostit přes 160 producentů a DJ´s

let it roll 2014Pořadatelé největšího bassmusic festivalu Let It Roll zveřejnili finální plakát k letnímu festivalu Let It Roll.  Na sedmi pódiích vystoupí více než 160 producentů a DJs ze všech koutů světa. Na víkend 1. a 2. srpna se areál v Benešově opět promění v největší centrum bassmusic ve střední Evropě. Letošní ročník Let It Roll Open Airu 2014 očekává 20 000 návštěvníků!


Seznam zahraničních jmen letošního festivalu Let It Roll uzavřeli zástupci úspěšného britského rádia Rough Tempo a přední producentská jména vydavatelství Serotone Recordings. Oblíbené britské rádio Rough Tempo, zaměřující se především na drum&bass žánr Jump-Up, vyšle na letošní Let It Roll Open 14 producetnů a DJs! Festival tak čeká další premiéra.

Festival Let It Roll Open Air 2014 bude opět hostit světovou špičku elektronické scény, zejména zástupce drum&bassu, dubstepu a electra. Letošní ročník Let It Roll Open Airu 2014 očekává 20 000 návštěvníků! Mezi hlavní taháky programu čítajícího přes 80 zahraničních producentů a DJs patří projekt Netsky Live, který v současné době patří mezi nejžádanější live vystoupení elektronické hudby na světě. Na festivalu společně s Netsky Live vystoupí také rakouské duo Camo & Krooked, kteří v ČR poprvé představí svou live show Zeitgeist. Dále se můžete těšit na francouzské velikány Dirtyphonics, drum&bassovový producent Wilkinson. Festival Let It Roll poctí svou návštěvou i „šéfové“ dvou největších d&b labelů současnosti, vždy usměvavý Tony Colman aka London Electricity (Hospital Records) a světová DJská jednička Andy C (Ram Records).

 

let it roll 2014


Festival Let It Roll v letošním roce nabídne i několik premiér. Jednou z nich je zcela nová stage, zaměřená především na electro, breakbeat a live vystoupení. Ve spolupráci s týmem Red Bull jsme rozšířili počet pódií o Red Bull Tour Busu stage, kde vystoupí světoznámý projekt Far Too Loud, A.Skillz a multižánrová kapela N.O.H.A. Další premiérou je Let It Roll Internation Family night, kde se během sobotního večera představí zahraniční partneři do naší velké „LIR family“! Díky naši spolupráci můžeme pravidelně připravovat Let It Roll parties ve více než 10 EU zemí.

Letní festival se koná 1. a 3. srpna 2014 v Benešově, ve Středočeském kraji. Předprodej vstupenek na tento jedinečný a atmosférou nabitý festival můžete zakoupit v síti Ticketportal.cz . Lístky na letní Let It Roll, za nejnižší cenu 1.400 Kč Kobalt/1.600 Kč Chrome (+poplatky prodejce), můžete stále pořídit do konce června. Od 1. července startuje nová série vstupenek za cenu 1.500Kč Kobalt/1.700 Kč Chrome (+poplatky prodejce). Vstupenky je také možné pořídit v kamenných předprodejích Growshop.cz, Chill boards, Maxim Underground a Storm club.


Text: Ondřej Vrba
Foto: Oficiální foto pořadatele

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání