Festival Let It Roll zveřejňuje další zahraniční headlinery a seznam pódií

let it roll 2014Letošní program jednoho z neskloňovanějších tuzemských festivalů, začíná mít jasnější obrysy. V minulém týdnu byl zveřejněn seznam pódií a toto pondělí přibyla další jména do seznamu zahraničních producentů, kteří na festivalu vystoupí. Organizátoři dále prozradili, že opět plánují navýšení počtu zahraničních účinkujících oproti loňsku, kdy jich celkem bylo čtyřicet osm!


Na festivalu Let It Roll bylo pro návštěvníky každý rok připraveno spoustu neobvyklých a nevídaných zážitků. Příběh letošního Let It Rollu nás zavede do industriálního světa, ve kterém je vše jinak, než jsme ve všedním životě zvyklí. Zapomeňte na uniformní vzhled běžných festivalů. V areálu benešovských kasáren se první srpnový víkend zjeví jedinečné město, které ale budete mít možnost navštívit pouze jednou za rok! Co to v reálu znamená? Na to nám odpověděl promotér festivalu, Zdeněk Souček: „Na Let It Rollu jsme vždy měli originální dekorace, stavěné na míru, které dokreslovaly atmosféru a zážitky z festivalu. Vloni to například bylo obří pódiu do tvaru robota, velké jako šestipatrový dům. Letos chceme jít ještě mnohem dál. Vydekorovaný bude celý areál, který se promění v unikátní město.“

 

let it roll 2014


Součástí tohoto města bude sedm hudebních pódií, jejichž program vznikne ve spolupráci s nejznámějšími evropskými vydavatelstvími a eventy: Ram Records, Hospitality, Blackout, Drum&Bass Arena a dalšími. Organizátoři prozatím zveřejnili dvě sady zahraničních účinkujících z celkem osmi avizovaných fází a již teď je jasné, že opět půjde o tak bohatý program, že festival zase dosáhne svého statusu – největšího drumandbassového festivalu v Evropě. Prozatímnímu seznamu vévodí rakouský projekt Camo & Krooked se svojí liveshow Zeitgeist, dále britští London Elektricity a Ed Rush & Optical. Dále se můžete těšit na britské Loadstar a DC Breaks, novozélandské The Upbeats, německé Neonlight a spostu dalších. „To, co je doposud zveřejněno je opravdu zatím jen začátek. Každé následující pondělí budou přibývat další jména. Návštěvníci se mají na co těšit!“ doplňuje Kryštof benca, booking manager festivalu.


Text: Michal Karmazin
Foto: Oficiální foto pořadatele

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání