Festival Let It Roll investuje do unikátního designu areálu miliony korun!

let it roll 2014Blížící se ročník, největšího tuzemského elektronického festivalu Let It Roll Open Air 2014, promění prostor benešovských kasáren k nepoznání. Organizátoři festivalu Let It Roll vždy kladou velký důraz na vzhled a unikátní design celého areálu, který letos podstoupí, zatím největší proměnu v historii festivalu. Téma letošního roční je spojeno s elektronikou a mělo by návštěvníka vtáhnout do světa, v němž žijí roboti po boku lidí.


Festival Let It Roll má vždy unikátní pódia, navržené a postavené na míru i letos tomu nebude jinak, právě naopak. Na letošním unikátním festivalovém designu se podílí desítky umělců a architektů z celé České republiky. Kreativní proces od návrhu až po finální výrobu dekorací pódií je postupně tvořen během celého roku mezi jednotlivými ročníky festivalu.  

„Vizuální stránka festivalu je pro nás vždy společně s kvalitním hudebním programem velmi důležitá, vzhled pódií a dekorace korespondují s tématem festivalu, který tak dotváří celý dojem a přináší tak návštěvníkům nezapomenutelný zážitek, kvůli kterému je náš festival, tak oblíbený,“
vysvětluje Zdeněk Souček, ředitel festivalu.

 

Main Square (hlavní pódium) / Let It Roll Open Air 2014

Main Square (hlavní pódium) / Let It Roll Open Air 2014


Dekorace festivalu tedy budou nejvíce připomínat robotické město. Stavba všech pódií bude trvat přibližně 14 dní a náklady na jejich realizaci činí přibližně 5 000 000 Kč. Areál se bude skládat z pěti městských částí: Port (přístav) - Red Bull Tour Bus, Finlandia Factory (továrna), Underworld zone (podzemí / podsvětí), Madhouse (blázinec), Main square (hlavní náměstí).

Letní festival se koná 1. a 2. srpna 2014 v Benešově, ve Středočeském kraji. Předprodej vstupenek na tento jedinečný a atmosférou nabitý festival můžete zakoupit v síti Ticketportal.czText: Michal Karmazin
Foto: Oficiální foto pořadatele

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání