Soutěžte o DVD s filmem PÁD LETU 174

KULTURNÍ SERVIS PULSVhledem k tragické události, která posledních pár dní hýbe naší republikou, jsme pro vás tentokrát připravili tak trochu tematickou soutěž. Společnost Intersonic nám do soutěže věnovala drama PÁD LETU 174 na DVD nosiči. Snímek byl natočený podle skutečné události, která doslova otřásla celou Kanadou. Zachycuje pravdivý příběh plný odvahy a leteckého umění.


PÁD LETU 174 v angličtině „Freefall: Flight 174“ vypráví o pasažérech letedla, které mělo cestu z Montrealu do Edmontonu. Během tohoto letu prožili nejhorší chvíle svého života.

KULTURNÍ SERVIS PULSV roce 1983 přešly kanadské aerolinie na metrický systém. Místo galonů a liber začali používat litry a kilogramy. Letištní technici však nebyly v přepočtu objemových jednotek příliš zdatní, a tak se dopustili nenávratné chyby. Místo plné nádrže natankovali dopravnímu letadlu méně než polovinu. Zkušení piloti se ocitnou v bezvýchodné situaci, kdy se snaží odvrátit tragickou katastrofu a zachránit život více než šedesáti pasažérů. PÁD LETU 174 je natočený podle skutečných událostí. Ukazuje nejen neuvěřitelný boj o záchranu, ale i neopakovatelný letecký manévr kapitána letu 174.

Film má 93 minut a můžete si u něj zvolit z českých nebo anglických titulků. Dle doporučení je do dvanácti let nevhodný. V hlavních rolích uvidíte Williama Devana, Scotta Hylandse, Shelley Hackovou, Nicholase Turturra, Gwynyth Walshovou, Winstona Rekerta a Mariette Hartleyovou. Režisérem byl Jorge Montesi.

Pokud chcete vyhrát toto DVD, zapojte se do naší soutěže. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat na výsledky losování.


Soutěžní otázka zní:

Proč došlo k pádu letu 174?
A) Letadlu odešel motor
B) Letadlo narazilo do skály
C) Letadlu došlo palivo
D) Kvůli teroristickému útoku
E) Pilot dostal infarkt

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :

-    do předmětu zprávy napište „Pád letu 174“,
-   do zprávy zadejte správnou odpověď (například E) Pilot dostal infarkt),
-   připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí v sobotu 24. září v 19 hodin. Výherci budou informováni e-mailem nebo telefonicky.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Inersonic

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Soutěžte o vstupenky na Lesní slavnosti divadla
Soutěž, vyhraj a vezmi partu na Rock for Churchill
Vyraz s námi na Mystic SK8 Cup, jízdu plnou adrenalinu
Staňte se klientem Wohnoutů, vyhrajte jejich nové CD!

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání