Staňte se klientem Wohnoutů, vyhrajte jejich nové CD!

Kulturní servis PulsČeská kapela Wohnout vypustila v pondělí 13. června na prodejní pulty své nové album nazvané „Našim klientům“. A tentokráte si dala opravdu záležet. Nejenže CD obsahuje velmi pěkný a originální booklet, který se bude jistě každému líbit, ale navíc na této desce skupina pracovala opravdu poctivě a společně. Oproti předchozím písním, které skládali členové převážně individuálně, se tentokráte pánové zavřeli společně do studia a podíleli se všichni na všem.


WohnoutVýsledkem jejich tvrdé dřiny je nová placka s titulem „Našim klientům“. Obsahuje patnáct stop a Wohnouty na ní podpořili i jejich kamarádi a kolegové z branže Vašek Bláha z Divokýho Billa, Márdi z Vypsané fiXy a Tomáš Hajíček z kapely Krucipüsk. Dočkáme se rovněž netradičního duetu v podání Wohnoutů se zpěvačkou Andreou Plíškovou. Velkým překvapením je i spolupráce se smyčcovým sextetem Hněddé smyčce. Nové album se dočká slavnostního pokřtění až koncem roku, konkrétně v listopadu.

Pokud chcete mít novou desku „Našim klientům“ doma, zapojte se do naší soutěže. Odpovězte správně na soutěžní otázku a počkejte na výsledky losování. Třeba to budete právě vy, kdo si už brzy doma pustí nejnovější wohnoutovské hity.

Soutěžní otázka zní:

Kdo se na nové desce „Našim klientům nepodílel“?

A) Vašek Bláha
B) Márdi
C) Tomáš Hajíček
D) Andrea Plíšková
E) Aneta Langerová

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript v tomto tvaru:
-    do předmětu zprávy napište „WOHNOUT“,
-   do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) Vašek Bláha),
-   připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Nápovědu můžete hledat ZDE.

Soutěž končí v neděli 3. července v 19 hodin. Výherci budou informováni e-mailem nebo telefonicky.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Kulturní servis Puls

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání