Soutěž, vyhraj a vezmi partu na Rock for Churchill

Vezmi partu na Roch for ChurchillPřipravili jsme pro vás další kolo naší letní soutěže Vezmi partu na festival. I tentokrát můžete vyhrát pět vstupenek a k tomu navíc pro každého výherce jeden Red Bull E-Shot do kapsy. Vyfoť vaši partu, zašli nám svůj výtvor a pak už jen sbírej hlasy. Jen ti nejaktivnější můžou vyhrát a užít si tak prima víkend na 12. ročníku hudebního festivalu Rock for Churchill. Jak se do naší soutěže zapojit?Abyste se do soutěže přihlásili, musíte splnit následující pokyny:

vezmi partu na rock for churchill1) ZACHYŤTE svou partu na fotce, která vystihuje, jak se těšíte nebo připravujete na festival Rock for Churchill. Důležité je, aby na snímku bylo všech 5 lidí, neboť soutěžíte jako tým!

2) Fotku nám POŠLETE do 18. srpna 2011 na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Jako předmět uveďte slovo „Rock for Churchill“. Nezapomeňte také vepsat všechny povinné informace, kterými jsou: jméno, příjmení, datum narození, kontaktní adresa, e-mail, telefon, jména a příjmení osob na soutěžní fotografii.

3) Do 19. 8. 2011 ZÍSKEJTE pro svou fotku co nejvíce „To se mi líbí“ od fanoušků naší FB stránky, přesněji na www.facebook.com/KulturniServisPuls, a výhra může být vaše!

Zvítězí soutěžní fotografie, která získá do půlnoci 19. srpna 2011 nejvíce hlasů „To se mi líbí“. Na partu výherců pak čeká 5 vstupenek na Rock for Churchill a k tomu navíc 5 kusů Red Bull E-Shot, které se pohodlně vejdou do kapsy a dodají vám energii na festival! Vítěze vyhlásíme 22. srpna 2011 na našich stránkách www.kulturniservispuls.cz a následně ho budeme kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.

Pro úplnost uvádíme příklad, jak by měl soutěžní e-mail vypadat:

Předmět: Rock for Churchill
Příloha: soutěžní-foto.jpg

Jméno: Jan
Příjmení: Novák
Datum narození: 18. 7. 1988
Kontaktní adresa: Za poštou 158/65, Praha 4 – Nusle, 140 00
E-mail: jan.novak@ mujmail.cz
Telefon: +420 602 123 456

Vezmi partu na Roch for ChurchillOsoby na fotografii:
1. Jan Novák
2. Josef Vomáčka
3. Josefína Vomáčková
4. Prokop Buben
5. Jana Milá

Před registrací si nezapomeňte projít úplná pravidla soutěže, která najdete ZDE.

Tak neváhejte a posílejte nám své originální fotografie. Čím dřív se do akce zapojíte, tím větší máte šanci na výhru. A na koho se můžete letos na festivalu Rock for Churchill těšit? Své příznivce potěší například Tata Bojs, N.O.H.A, United Flavour, Fast Food Orchestra, Visací zámek nebo Prago Union s Livě Bandem.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Kulturní servis Puls

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Soutěž Vezmi partu na Votvírák má své vítěze!
Už víme, kdo chce vzít svou partu na Votvírák!
Vyhraj VIP vstupenky na Votvírák pro sebe i kamarády
Soutěž Vezmi partu na festival začíná!


 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání