Tour Daniela Landy protestuje proti politické korektnosti

Daniel LandaPo tři roky se na koncertních pódiích Daniel Landa neukázal. Letos se konečně vrací na scénu při listopadovém turné Vozová hradba tour 2011 s podtitulem Hrdost – Odhodlání – Síla, které se uskuteční v Praze, Brně, Ostravě a Pardubicích.


Místo ježdění po koncertních šňůrách se zpěvák v posledních letech věnoval hlavně tvorbě filmů a muzikálů. Spolu se svou ženou Mirjam napsal černou komedii jménem „Tacho", zahrál si jednu z hlavních rolí a je autorem soundtracku.

Daniel LandaJak je vidět, má zpěvák, co se práce týče, velice napilno. Dává proto svým fanouškům jedinečnou možnost rozhodnout o tom, které písně na podzimní šňůře zazní. Zájemci se mohou na oficiálních webových stránkách Daniela Landy zapojit do soutěže „Sestav si playlist“. V seznamu několika desítek skladeb si lidé mohou vybrat pětadvacet nejoblíbenějších, ty, které by rádi na koncertě slyšeli. Po skončení hlasování 31. srpna bude vylosováno dvanáct playlistů, jejichž šťastní autoři obdrží zpěvník Daniela Landy s osobním věnováním. Ten vychází právě při příležitosti letošní Vozové hradby.

„Naším cílem je umožnit fanouškům přímo se podílet na finální podobě turné. Prostřednictvím hlasování tak mohou zajistit, aby jejich oblíbená píseň na koncertech zazněla. Kromě toho jsou ve hře i zajímavé ceny,“ vysvětluje Landa. Listopadové koncerty by měly být i určitou formou protestu zpěváka proti negativním dopadům globalizace a proti politické korektnosti, která podle jeho názoru umlčuje svobodu slova a je tedy jakousi formou cenzury.

Daniel Landa„Nechci školsky vysvětlovat uměleckou symboliku mého sdělení. Sami lidé se mají zamyslet nad tím, proč se to jmenuje Vozová hradba, co všechno může znamenat ten symbol. Navíc účastník koncertu to na místě v souvislosti s písněmi, které zazní a s tím, co já tam řeknu, pochopí ještě lépe,“ odpověděl před nedávnem na dotaz serveru Parlamentnilisty.cz, co má vyjadřovat název turné.

Vstupenky můžete zakoupit již nyní v předprodejní síti Ticketportal. Více zajímavých informací se můžete dočíst na oficiálních stránkách Daniela Landy.


Termíny jednotlivých koncertů turné VOZOVÁ HRADBA jsou:
3. 11. Ostrava – ČEZ Aréna
9. 11. Brno – Hala Rondo
12. 11. Pardubice – ČEZ Aréna
25. 11. Praha – Tesla Aréna


Text: Jitka Hemelíková
Foto: Oficiální stránky interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Macy Gray v Praze tančila a zářila
Ve společnosti česko-slovenských kapel na Festonda Cupu
V Novém Jičíně se chystá velkolepá párty
Festival Okoř se znovu vrací na scénu 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání