Ve společnosti česko-slovenských kapel na Festonda Cupu

Festonda CupPro ty, které to v práci nebaví, si Festonda Production a Jirka Zemánek z kapely Wohnout připravili na poslední červencovou středu 27. nohejbalový turnaj oblíbených česko-slovenských kapel Festonda Cup 2011. Šestý ročník této akce vypukne v 10 hodin dopoledne v Rekreačním středisku Kolečko v podhradí Křivoklátu. Celým dnem nás bude provázet osvědčené moderátorské duo KOHÁK & ZEMÁNEK. A to vše zdarma.


Máte rádi nohejbal? Máte rádi dobrou muziku? A co takhle grilování? Když to všechno spojíme, vyjde nám pořádně našláplá akce, na které nesmíte chybět. Program bude vskutku bohatý. Celodenní párty s ještě lepší afterparty, která se protáhne až do druhého dne. Těšit se můžete na Live show Xaviera Baumaxy , jenž si připravil speciální sportovní set (start 20,00 hod), nohejbal v podání pánů z kapel, jako je například Divokej Bill, Tři sestry, Wohnout, Support Lesbiens, Toxique, Krucipüsk, UDG, Vypsaná fiXa, Medvěd 009, Mig 21, Xavier Baumaxa, Skyline, Navigators, Gang Ala Basta, Cocotte Minute nebo Prohrála v kartách.

Kromě této párty nás čeká doprovodný program v podobě různých soutěží o ceny a velká oslava pro vítěze turnaje. Celým dnem bude provázet dvojice výborných moderátorů  KOHÁK & ZEMÁNEK a na závěrečném vyhlášení zahraje ódu pro vítěze skupina, která se umístí na posledním místě. „Aktuálně je v jednání živé vystoupení trojnásobných vítězů této akce, kapely Post it“. Jestli máte ratolesti, nemusíte se bát, že by se tam nudily. I pro ně je přichystaná zábava v podobě různých soutěží, skákacího hradu, v areálu se nachází také dětské hřiště.

Festonda CupRekreační areál Kolečko se nachází kousek za Prahou v krásném prostředí křivoklátských lesů, je to cca 50 km od metropole. Vede tudy cyklostezka napojená na síť cykloturistických tras v okolí Rakovníka. Tábořiště, ve kterém je možné se během akce zdarma ubytovat ve vlastních stanech, je umístěno přímo ve sportovním areálu, jehož součástí je přírodní nádrž. Jelikož má sluníčko ve středu pěkně pálit, je to skvělá příležitost, jak spojit malý festival s krásnou přírodou a odpočinkem u vody.  Dále se zde pro hladovce nachází restaurace a udírna s grilem a pro sportovní nadšence 5 volejbalových antukových kurtů (v rámci akce budou plně obsazené soutěžícími kapelami), 2 tenisové kurty, travnatá plocha pro další sporty a basketbalový koš.

Dalším lákadlem tohoto minifestivalu je Křivoklát — český královský hrad, který oslavil 900 let od první písemné zmínky o něm. Nachází se v docházkové vzdálenosti (10 minut od areálu) a můžeme se zde ve stínu tlustých hradebních zdí ochladit. Základní vstupné na prohlídku činí 110 Kč na osobu, snížené 80 Kč a rodinné 290 korun.

Cesta na Křivoklát z Prahy vede přes Beroun nebo Rakovník. Dostat se sem můžete jak vlakem, tak i autobusem. Více informací o dopravě se dozvíte ZDE. Pro ty, kteří bez svého čtyřkolového miláčka nedají ani ránu, je nejjednodušší cesta z Prahy přes Lány a poté až na Křivoklát.

Zakoupení vstupenek v předprodeji není možné, jelikož celý minifestival je zcela ZDARMA. Jediné za co utratíte peníze je nějaké to pivo pro navození správné atmosféry a vynikající masíčko na grilu, které u takovéhle akce rozhodně nemůže chybět.


Text: Simona Hradecká
Foto: Oficiální stránky akce


 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání