V Novém Jičíně se chystá velkolepá párty

Velkolepá párty NovojičínskaVelkolepá párty Novojičínska 2011 - tak se jmenuje zbrusu nový festival, který rozhodně má co nabídnout. Dvoudenní charitativní akce navazuje na loňský SkalkyFest 2010, který měl u návštěvníků velký úspěch, dorazilo na něj tenkrát více než tisíc lidí. Velkolepá párty Novojičínska 2011 proběhne o víkendu 30. a 31. července na zimním stadionu v Novém Jičíně. Bude mít letošní festival stejný úspěch jako SkalkyFest?


Akce by někomu mohla mírně připomenout regionální verzi populárních televizních talentových soutěží. Jako účinkující se totiž před koncem června mohli přihlásit všemožní umělci z Nového Jičína a okolí, kteří mají publiku co nabídnout. Těšit se tak můžeme na velmi bohatý a různorodý program. K vidění budou nejen hudební a taneční skupiny různých stylů, ale třeba i mažoretky.

Velkolepá párty Novojičínska„Do programu chceme vmísit kapely, taneční skupiny, ale i jiné lidi, kteří něco umí. Může se přihlásit takřka kdokoliv, kdo může něco před publikem předvést – šermíři, hudebníci, kouzelníci, ohňové show, přehlídky bojových umění, tanečníci, atd. Protože vím, že Nový Jičín je plný talentovaných lidí každého věku,“ osvětluje organizátor Robin Suchánek a věří, že zábavný program festivalu si užijí jak mladí, tak i jejich rodiče či prarodiče.

Celá sobota bude věnována výhradně umělcům, kteří pocházejí přímo z Nového Jičína, v neděli zase vystoupí účinkující z blízkého i vzdálenějšího okolí. První den se například představí dívčí taneční skupina Error, křesťanská zpěvačka Gina nebo výborná místní rocková formace jménem Once’s.

Velkolepá párty NovojičínskaV neděli bude k vidění kromě velké spousty kapel, jako jsou rockoví Crash Road nebo Main Street Ska Band, i fire show v podání zlínské divadelní a šermířské skupiny Virtus Vincit. Chybět nebudou ani mažoretky z Kopřivnice, které si říkají Grimetis.

Kromě samotných vystoupení čeká návštěvníky bohaté občerstvení i pouťové atrakce. Sobotní večer uzavře velká afterparty, v neděli pak proběhne koncert známé české celebrity, jejíž totožnost je pečlivě utajována. Kdo zahraje, plánují organizátoři odhalit až týden před začátkem akce.

Pořadatelskou agenturu NETWOR Production založil dnes teprve devatenáctiletý Robin Suchánek, jenž je zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejmladší organizátor charitativních akcí. Výtěžek z Velkolepé párty Novojičínska 2011 poputuje na dobročinné účely. Honoráře účinkujících i peníze vybrané za dobrovolné vstupné bude darováno Dětskému centru v Novém Jičíně, které pečuje o děti s postižením.


PROGRAM NOVOJIČÍNSKÉ PÁRTY


Sobota (30. 7. 2011)
- TS Error
- TS Independent
- Blood Manacle (Nový Jičín)
- Gina a hosté (Nový Jičín)
- Once´s (Nový Jičín)
- Dva:Dva (Nový Jičín)

Neděle (31. 7. 2011)
- To Dash (Kopřivnice)
- Crash Road (Brno)
- Ohňová show (Zlín)
- The Challenge (Kopřivnice)
- IDEALWITT (Kopřivnice)
- Evolution Dejavu (Ostrava)
- Lil Seint + Estudinates (Havířov)
- Main Street Ska Band (Prostějov)
- Last Time (Moravská Třebová)
- Stormy Flight (Hranice)
- Rum Guvno (Ostrava)
- Outsider (Valašské Meziřičí)
- TS Grimetis (Kopřivnice)


VSTUPNÉ NA AKCI - DOBROVOLNÉText: Jitka Hemelíková
Foto: archiv

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Sázavafest má i letos co nabídnout
Colours of Ostrava již po desáté!
Festival Okoř se znovu vrací na scénu
Festival pouličního divadla Za dveřmi se blíží

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání