Kylie Minogue – nový song, nové album, nové turné!

kylie minogueNetrpělivě očekávaná deska Kiss Me Once spatřila světlo světa 17. března. První singl Into The Blue vzal útokem hitparády a usadil se nejhůře na 12. pozici. Kylie své fanoušky potěšila také oznámením, že se připravuje na další velkolepou koncertní tour.


Šňůra koncertů bude zahájena ve Velké Británii a bude zahrnovat 31 vystoupení v 15 zemích - včetně 12 koncertů ve Velké Británii a Irsku. Koncerty Kylie jsou proslulé a ani její „Kiss Me Once Tour“ nebude výjimkou. Kylie na něm kromě novinek představí i to nejlepší ze své již dvě dekády trvající kariéry.

Zbrusu nové, již dvanácté studiové album s názvem „Kiss Me Once“ vyšlo 17. března. Je to její první studiové album od roku 2010, kdy vydala titul „Aphrodite“, a také její první album vydané u labelu Roc Nation Management. Výkonnými producenty byla sama Kylie a Sia Furler, více známá jen jako Sia, australská zpěvačka a skladatelka, která složila i titulní skladbu alba. Na albu se dále spolupodíleli Pharrell Williams, který napsal a produkoval skladbu „I Was Gonna Cancel“, Ariel Rechtshaid (Haim) na skladbě „If Only“, MNEK na „Feels So Good“ a Greg Kurstin na bonusové skladbě „Sleeping With The Enemy“.

Kylie, celým jménem Kylie Ann Minogue - zpěvačka, skladatelka, herečka, designérka, módní ikona a v neposlední řadě filantropka, se narodila 28. května 1968 v australském Melbourne.

 

kylie minogue


Na hudební scénu vstoupila v roce 1987 s remakem skladby The Locomotion, který se držel na1.místě australské hitparády po dobu sedmi týdnů a stal se z něj v 80. letech největší singlový hit v Austrálii.

V roce 1988 Kylie vydala své debutové album s jednoduchým názvem „Kylie“, jehož prodej přesáhl 2 miliony kopií a byl 7krát platinový, což se dříve nepodařilo žádné ženské interpretce.

Od vydání jejího prvního alba uběhly již více než dvě dekády a Kylie Minogue se stále drží na hudebním výsluní. Je několikanásobnou držitelkou Brit Awards, Grammy Awards, cen ARIA, má na svém kontě více než 70 milionů prodaných alb, ve Velké Británii ji prohlásili za nejvlivnější celebritu, je držitelkou vyznamenání Order of the British Empire - Řádu britského impéria za svůj přínos k hudbě, seznam úspěchů Kylie Minogue je zkrátka nekonečný.

Zpěvačka v rámci turné zavítá také do České republiky. V Praze vystoupí 21. října 2014 v O2 areně. Pořadatel akce je Live Nation, vstupenky můžete zakupovat už nyní v ceně od 990 do 1 690 korun – rezervujte na www.sazkaticket.cz

 Text: Petr Novák
Foto: Live Nation

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání