Kylie Minogue dorazí znovu do Prahy

kylie minogue v prazeZpěvačka oznámila plán evropského turné, v jehož rámci se 21. října vrátí do České republiky. Kylie, jejíž první singl z nového alba obsadil o tomto víkendu 12. příčku hitparád, oznámila termíny evropského Kiss Me Once Tour.


Koncertní turné bude zahájeno ve Velké Británii a bude zahrnovat 31 vystoupení v 15 zemích - včetně 12 koncertů ve Velké Británii a Irsku. Koncerty Kylie jsou proslulé a ani její Kiss Me Once Tour nebude výjimkou. Kylie na něm kromě novinek představí i to nejlepší ze své již dvě dekády trvající kariéry.

Zbrusu nové, již dvanácté studiové album s názvem „Kiss Me Once“ vychází dnes, 17. března. Je to její první studiové album od roku 2010, kdy vydala titul ‚Aphrodite‘, a také její první album vydané u labelu Roc Nation Management. Výkonnými producenty byla sama Kylie a Sia Furler, více známá jen jako Sia, australská zpěvačka a skladatelka, která složila i titulní skladbu alba. Na albu se dále spolupodíleli Pharrell Williams, který napsal a produkoval skladbu „I Was Gonna Cancel“, Ariel Rechtshaid (Haim) na skladbě „If Only“, MNEK na „Feels So Good“ a Greg Kurstin na bonusové skladbě „Sleeping With The Enemy“.

 

kylie minogue v praze


Kylie, celým jménem Kylie Ann Minogue - zpěvačka, skladatelka, herečka, designérka, módní ikona a v neposlední řadě fi lantropka, se narodila 28. května 1968 v australském Melbourne.

Na hudební scénu vstoupila v roce 1987 s remakem skladby The Locomotion, který se držel na 1. místě australské hitparády po dobu sedmi týdnů a stal se z něj v 80. letech největší singlový hit v Austrálii.

V roce 1988 Kylie vydala své debutové album s jednoduchým názvem „Kylie“, jehož prodej přesáhl 2 miliony kopií a byl 7x platinový, což se dříve nepodařilo žádné ženské interpretce. Od vydání jejího prvního alba uběhly již více než dvě dekády a Kylie Minogue se stále drží na hudebním výsluní. Je několikanásobnou držitelkou Brit Awards, Grammy Awards, cen ARIA, má na svém kontě více než 70 milionů prodaných alb, ve Velké Británii ji prohlásili za nejvlivnější celebritu, je držitelkou vyznamenání Order of the British Empire - Řádu britského impéria za svůj přínos k hudbě, seznam úspěchů Kylie Minogue je zkrátka nekonečný.


Text: Petr Novák
Foto: Live Nation

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání