Piráti z Karibiku vyvěsí svou vlajku na půlnoční premiéře

Piráti z Karibiku - Na vlnách tajemnaVelké pirátské dobrodružství bude v kině IMAX ještě o něco větší a temné moře hlubší. Nejslavnější filmoví piráti s sebou nesou mnoho různých „nej“. Čtvrté pokračování úspěšné série tentokráte s podtitulem „Na vlnách podivna“ si připíše několik dalších. Minimálně taková, že se filmovým divákům představí na největším plátně v České republice a v nejlepší 3D kvalitě v kině IMAX. Plánovaná je i speciální půlnoční premiéra.


Jeden z velmi očekávaných blockbusterů tohoto filmového roku byl pomocí patentované technologie převeden do formátu pro kina IMAX a představí se díky tomu v té nejlepší dostupné obrazové a zvukové kvalitě a s nejlepšími 3D efekty v České republice. V tomto provedení se pirátská série představí poprvé. Piráti z Karibiku se tak mohou stát opravdu velkolepým zážitkem.

Piráti z KaribikuPůlnoční premiéra
V programu jediného českého kina IMAX budou Piráti z Karibiku lákat diváky od své premiéry 19. května. Nedočkaví fanoušci, kteří budou chtít vidět trojrozměrného Johnnyho Deppa jako charismatického kapitána Jacka Sparrowa a Penélope Cruz coby záhadnou pirátku Angelicu, pak mohou vyrazit do IMAXU na jedno z prvních představení vůbec. Slavnostní projekce Pirátů z Karibiku pro veřejnost totiž proběhne už jednu minutu po půlnoci z 18. na 19. května.

Na výpravné filmy, jako jsou Piráti z Karibiku, se všichni hodně těší. Speciální půlnoční premiéry mívají v kině IMAX vždy velký úspěch a diváci se na ně už dopředu ptají. Mají díky nim možnost vidět u nás film jako jedni z úplně prvních,“ říká marketingová manažerka kina IMAX Adriana Vrabcová. Na konci června pak pirátské dobrodružství vystřídá na obřím plátně další trhák ve 3D – již třetí pokračování snímku Transformers.

O filmu
Snímek „Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna“ znovu představuje zábavu, dobrodružnou atmosféru a humor, které byly hlavním důvodem obrovského úspěchu celé série. Johnny Depp se vrací v jedné ze svých nejslavnějších rolí jako kapitán Jack Sparrow ve filmu nabitém akcí a nečekanými zvraty. Když se mu do cesty připlete tajemná Angelica (Penelope Cruz), není si náš hrdina jistý, zda se zamiloval, nebo jestli se jedná o nemilosrdnou podvodnici, která ho využívá k nalezení legendárního Pramenu mládí. Když ho přinutí vstoupit na palubu lodi Queen Anne's Revenge, jíž velí slavný a obávaný pirát Černovous, ocitá se Jack na nečekaném dobrodružství, během něhož nemá tak docela jasno v tom, kdo je pro něj větší hrozbou – zda Černovous či Angelica. S tou navíc sdílí tajuplnou minulost.


Text: Kristýna Šmejkalová; IMAX Praha
Foto: IMAX Praha

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Kultura s Elány, Piráty z Karibiku nebo United Flavour
Rychle a zběsile popáté a opět na plný plyn
Cizinec: Hlavní postavu možná vůbec nespatříte

IMAGINARIUM DR. PARNASSE – Únik do jiné reality

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání