Piráti z Karibiku vyvěsí svou vlajku na půlnoční premiéře

Piráti z Karibiku - Na vlnách tajemnaVelké pirátské dobrodružství bude v kině IMAX ještě o něco větší a temné moře hlubší. Nejslavnější filmoví piráti s sebou nesou mnoho různých „nej“. Čtvrté pokračování úspěšné série tentokráte s podtitulem „Na vlnách podivna“ si připíše několik dalších. Minimálně taková, že se filmovým divákům představí na největším plátně v České republice a v nejlepší 3D kvalitě v kině IMAX. Plánovaná je i speciální půlnoční premiéra.


Jeden z velmi očekávaných blockbusterů tohoto filmového roku byl pomocí patentované technologie převeden do formátu pro kina IMAX a představí se díky tomu v té nejlepší dostupné obrazové a zvukové kvalitě a s nejlepšími 3D efekty v České republice. V tomto provedení se pirátská série představí poprvé. Piráti z Karibiku se tak mohou stát opravdu velkolepým zážitkem.

Piráti z KaribikuPůlnoční premiéra
V programu jediného českého kina IMAX budou Piráti z Karibiku lákat diváky od své premiéry 19. května. Nedočkaví fanoušci, kteří budou chtít vidět trojrozměrného Johnnyho Deppa jako charismatického kapitána Jacka Sparrowa a Penélope Cruz coby záhadnou pirátku Angelicu, pak mohou vyrazit do IMAXU na jedno z prvních představení vůbec. Slavnostní projekce Pirátů z Karibiku pro veřejnost totiž proběhne už jednu minutu po půlnoci z 18. na 19. května.

Na výpravné filmy, jako jsou Piráti z Karibiku, se všichni hodně těší. Speciální půlnoční premiéry mívají v kině IMAX vždy velký úspěch a diváci se na ně už dopředu ptají. Mají díky nim možnost vidět u nás film jako jedni z úplně prvních,“ říká marketingová manažerka kina IMAX Adriana Vrabcová. Na konci června pak pirátské dobrodružství vystřídá na obřím plátně další trhák ve 3D – již třetí pokračování snímku Transformers.

O filmu
Snímek „Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna“ znovu představuje zábavu, dobrodružnou atmosféru a humor, které byly hlavním důvodem obrovského úspěchu celé série. Johnny Depp se vrací v jedné ze svých nejslavnějších rolí jako kapitán Jack Sparrow ve filmu nabitém akcí a nečekanými zvraty. Když se mu do cesty připlete tajemná Angelica (Penelope Cruz), není si náš hrdina jistý, zda se zamiloval, nebo jestli se jedná o nemilosrdnou podvodnici, která ho využívá k nalezení legendárního Pramenu mládí. Když ho přinutí vstoupit na palubu lodi Queen Anne's Revenge, jíž velí slavný a obávaný pirát Černovous, ocitá se Jack na nečekaném dobrodružství, během něhož nemá tak docela jasno v tom, kdo je pro něj větší hrozbou – zda Černovous či Angelica. S tou navíc sdílí tajuplnou minulost.


Text: Kristýna Šmejkalová; IMAX Praha
Foto: IMAX Praha

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Kultura s Elány, Piráty z Karibiku nebo United Flavour
Rychle a zběsile popáté a opět na plný plyn
Cizinec: Hlavní postavu možná vůbec nespatříte

IMAGINARIUM DR. PARNASSE – Únik do jiné reality

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání