I Konec světa může přinášet pomoc

Splněné dětské přáníKoncertem v Domažlicích, který se uskuteční v pátek 2. listopadu, začne Konec světa. Právě pod tímto názvem se skrývá koncertní turné po devíti českých a moravských městech rockové kapely Legendy se vrací, zpěvačky Markéty Konvičkové a zpěváka Daniela Mrózka. Pro návštěvníky je připraveno velké překvapení.


Kromě hudebního zážitku si diváci mohou odnést z vystoupení i dárek a zároveň tak pomoci dobré věci. Specielně pro tuto koncertní šňůru byla vytvořena série panenek, jejíž předlohou byli právě svérázní muzikanti. Půvab pak zastupuje panenka, která je inspirovaná Markétou. Výtěžek z prodeje těch neobvyklých postaviček bude věnován projektu Splněné dětské přání. Jeho cílem je plnit kulturní přání handicapovaným a nemocným dětem. Více informací se dočtete v článku Představujeme nový projekt Splněné dětské přání.

„My jsme vždycky otevření podpořit dobrou věc. A tenhle projekt je nejen o nápadu, ale i o vtipu. Proto jsme do celé věci s radostí šli. Sám jsem zvědavý, o kterou panenku bude největší zájem. Jen se trochu bojím, aby si některé z nás děti nepletly třeba s Fantomasem. No, ona to Markéta vyvažuje,“ dělá si legraci sám ze sebe Petr Šiška, frontman kapely Legendy se vrací a zároveň manažer mladé zpěvačky.

Pokud vás zajímá projekt Splněné dětské přání více, podívejte se na www.kulturniservispuls.cz nebo na oficiální stránky pro fanoušky www.facebook.com/splnene-prani.

 

 

Splněné dětské přání


Text: Michaela Nová
Foto: Oficiální foto skupiny

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání