Nový film Vnitřní zář uvidíte na Disney Channel

Vnitřní zářPříběh nabitý energií a skvělou hudbou je vhodný pro děti i rodiče. Byl režírován dvojnásobným držitelem ceny DGA Paulem Hoenem. Scénář napsal Eric Daniel a Don D. Scott o choreografii se postaral Danny Teeson ve spolupráci s Brandonem Shawem. Snímek Vnitřní zář se natáčel v produkci společnosti G Wave Productions, LLC. V Atlantě a Mariettě ve státě Georgia.


Televizní stanice Disney Channel má u nás za sebou již několik úspěšných filmů – „Muzikál ze střední“, „Camp Rock“ a „Lemonade Mouth“. Programy jsou vhodné nejen pro děti, ale i celou rodinu. Walt Disney Company působí na trhu již přes 70 let a kanál Disney Channel se objevil poprvé v roce 1995.

Vnitřní zářPříběh filmu „Vnitřní zář“ se odehrává v Atlantě, kde Cyrus DeBarge a jeho nejlepší kamarád Kris McDuffy potkají svoji kamarádku z dětství. Roxie je v té době již vycházející pěvecká hvězdou a oba se do ní zamilují. Z televize se kluci dozvědí o soutěži pro mladé, kterou pořádá její hudební nakladatelství. Cyrus složí krásnou skladbu o Roxii pod přezdívkou „Truth“ a soutěž vyhraje. Autorství je však naneštěstí připsáno Krisovi. Cyrusovi bohužel zcela chybí sebevědomí, aby se ozval, a Kris tedy s klidem přijme ovace a ještě navíc začne získávat Roxino srdce.

Cyrus to má těžké i doma, neboť jeho otec je kazatel a hip hopovou muziku nemá vůbec rád. Musí tedy přesvědčit svou rodinu o tom, že i tato muzika v sobě dokáže nést pozitivní poselství. Jak si s tím má ale poradit? Nechce zradit svého nejlepšího kamaráda a přitom moc touží po Roxi. Tátovi musí neustále ve všem lhát, neboť by nepochopil hudbu, kterou píše a ani jeho tajnou práci v teenagerovském klubu. Podaří se mu nakonec postavit se všemu jako chlap? Najde sám sebe a přizná pravdu o své lásce? To se dozvíte v sobotu 8. září na stanici Disney Channel.

Film je určený pro nenáročné diváky. Nenajdete v něm žádné násilí či sprostá slova, je tedy vhodný i pro menší děti. Taneční vystoupení jsou vcelku dost amatérská. Velkým nedostatkem jsou rapové písně bez českého překladu, neboť právě jejich slova jsou velice důležitá pro pochopení a celou dějovou linii filmu. Pokud tedy vaše dítko není zdatné v angličtině, bude mít smůlu. Jedinou nadějí je, že by Disney Channel připravil titulky k písním alespoň do televizní verze. Zajímavá je však kostelní muzika, která člověka dokáže rozproudit a chytit za srdce.

  Text: Meggie
Foto: Oficiální foto filmu

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání