Oslavte začátek školního roku s Back To School

BACK TO SCHOOL 2011Začátek školního roku přináší řadu povinností a úkolů, které většina z nás obvykle plní se značnou nelibostí. Aby pro vás přechod z prázdninové pohody nebyl tolik bolestivý, připravil pro vás T-Mobile oslavu začátku školního roku – putovní festival Back To School!


Oslavy začaly už předminulý čtvrtek v Plzni a od té doby se slavilo i v Olomouci a v Brně. Studenstvo a žactvo v Pardubicích nechť si zaškrtne ve svých diářích a kalendářích datum 4. října, do Prahy akce Back to School doputuje o dva dny později 6. října. Pokud toho ani pak nebudete mít dost, můžete se ještě přijet podívat 11. října do Hradce Králové, kde festivalová šňůra končí.

BACK TO SCHOOL 2011A co že tedy bude k vidění? Žádný festival se neobejde bez pořádné dávky muziky. Hudební program mají tentokrát na starosti osvědčené kapely Horkýže Slíže a Sto Zvířat. Dorazí i slovenská reggae a ska formace Polemic a také vítězné uskupení soutěže Coca-Cola Pop Star z roku 2004 UDG (Useless Demi Gods) z Ústí nad Labem.

Kromě hudby se můžete těšit i na zábavný doprovodný program. Do té správné studijní nálady vás dostane t-music Academy, kde po absolvování řady zábavných zápočtů a zkoušek můžete získat titul t-music Absolvent. Zákazníci T-mobile navíc k vysokoškolskému diplomu dostanou i speciální dárek. Více informací naleznete na na oficiálních stránkách akce.


Text: Jitka Hemelíková
Foto: Oficiální stránky akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Blíží se Festival Oty Hofmana
Letošní festivaly ovládla kapela Nightwork
Racek Tomáše Kluse přiletěl na prodejní pulty
Už za pár dní ovládnou Prahu britští Hurts

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání