Let It Roll ožije s Camo & Krooked Live!

Let It Roll 2012Armagedon se blíží a s ním i pátý letní Let It Roll, který v předposlední červencový víkend přivede do Čech výběr skvělých DJ’s z celého světa. Oproti minulým čtyřem ročníkům letos pořadatelský tým největšího českého D&B festivalu, jehož tématem je boj dobra se zlem, chystá několik lákavých novinek.


Na mainstreamové Hospital stagi se objeví ne jedna, ale hned tři live show, jimž bude vévodit dvojice Rakušanů Camo & Krooked Live!, kteří se svou úspěšnou megashow s obří projekční klecí konečně dorazí i do České republiky.

Let It Roll 2012Za své listopadové, v pořadí druhé, album Cross the Line získalo duo DJ’s hned tři ocenění na Drum & Bass Awards 2011 za nejlepšího producenta, video a nejlepší album za minulý rok. Skvělým vizuálním zážitkem bezpochyby bude kulatá projekční světelná klec kolem mixážních pultů, na jejímž plášti se objeví dokonalé světelné podbarvení.

S live show se objeví také francouzská čtyřka Dirtyphonics a z Velké Británie dorazí The Qemists. Lákadlem jsou také jejich britští krajané Jay Faleye a Devim Smith z projektu Tantrum Desire, kteří se vloni vytáhli s líbivým singlem Reach.

Let It Roll 2012Kromě tradičních dvou drum & bassových a jedné dubstepové stage se nově objeví také čtvrtá multižánrová stage, kterou má na starosti pražský klub Cross, který se stal Klubem roku v soutěži Czech Drumandbass Awards.

Více informací nejen o letním open-air festivalu Let It Roll, který proběhne o víkendu 20. a 21. července 2012, najdete na webových stránkách akce www.letitroll.cz. Vstupenky lze zakoupit za 600 Kč bez poplatků v předprodejní síti Ticketportal.

  Text: Jitka Hemelíková
Foto: Aleš Hrubý

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání