Nová deska černého hiphopera z Bronxu je tu!

NironicPárty ve stylu „tři v jednom“ proběhla poslední červnový pátek v pražském klubu Retro. Příjemné prostředí a kvalitní muzika rozproudily krev všem přítomným. Ochutnávku nových songů z alba I Am Music si všichni vychutnali plnými doušky a oslavili její příchod až do pozdních ranních hodin.

 

Poslední školní den se již tradičně pořádala v Retro klubu závěrečná párty klubové sezóny. Tentokráte se zde rozjela warm-up párty k blížícímu festivalu Hip Hop Jam, ten se letos koná ve Svojšicích u Pardubic od 10. do 11. července. Již ve čtvrtek 9. července ale startuje zahajovací warm-up párty s pestrým programem, vstup je pro návštěvníky v tento den zdarma.

 

Aby se však nejednalo o jen tak obyčejnou párty, zpestřil večerní program křest desky. Nironicovo druhé album, které pojmenoval  I Am Music obsahuje 19 tracků, na nichž se spolupodíleli krom jiných Indy, Wich, Ektor, Čistychov, H16, Rasco nebo Kurupt. Mezi oblíbené songy publika budou zaručeně patřit Let It Go, Od začátku do konce, I´m Music, Give It Up nebo I´m Ready. Na akci přišli Nironica podpořit tradičně Indy a Wich, dále pak Ektor, Tom Malar a Kid Lucky. Proběhla také perfektní freestylová show v podání Restyho, Ondry, Elkyho a Matheuse. Program zpestřila i beatboxová exhibice Ivan Hoa a Johnyho Týpka. Za mixážním pultem se kromě Wiche vystřídali také DJs Lu2 a Kwé. Niovu desku měl čest pokřtít Daliboy, který si tuto poctu náležitě vychutnal.

 

NironicKdo přišel oslavit konec školního roku do Retra, určitě nelitoval. Přátelské atmosféře a kvalitní show neubral ani fakt, že podpora hip hopových fanoušků mohla být v hojnějším počtu, zřejmě však mnoho z nich vyrazilo na jiné párty, kterých se v Praze tento den pořádalo mnoho. Je však také pravděpodobné, že si ještě české publikum zatím dostatečně neosvojilo a nezvyklo na Nironicův americký styl a drží se spíše domácí scény. Není však na škodu otevřít se novým věcem – zajděte si do obchodu pro  I Am Music a možná budete příjemně překvapeni.


Kdo je Nironic?

Černý Američan žijící už několik let v Praze boduje na české scéně už druhým albem. Jeho první hiphopový počin DJ Wich presents Nironic mu dokonce vynesl Anděla, tedy cenu České akademie populární hudby.

 


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Monitor/EMI
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Hurá, festivalová sezóna je votevřena

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání