Kryštof přesouvá své turné po kinosálech do Prahy

KryštofPopulární kapela Kryštof zavítá se svým KRYŠTOFF/ON - KINO TOUR 2011 do hlavního města. Od soboty 16. dubna do čtvrtka 21. dubna vystoupí, kromě volného úterý, v multikině CineStar na Andělu vždy od 17 a od 20 hodin. V pátek 29. dubna skončí turné v Ostravě, kde v polovině února začalo. Už 14. dubna může pražské publikum skupinu vidět na Hlavním nádraží.


Kryštof potěší své fanoušky z hlavního města už ve čtvrtek 14. dubna, a to koncertem k příležitosti ukončení rekonstrukce Hlavního nádraží v Praze. Pokud se tedy nedostanete na KINO TOUR, nezoufejte. Richard Krajčo a spol. začnou hrát zhruba v 17:30 ve vestibulu vlakového nádraží.

KryštofO dva dny později už se vše podstatné přesune do multikina CineStar na Andělu. Každý den, kromě úterý 19., až do čtvrtka 21. dubna zde známá ostravsko-havířovská kapela zahraje svůj set, který nacvičila speciálně k této šňůře.  Kryštof začali celé turné v polovině února v Ostravě, pokračovali v Olomouci, Hradci Králové, Jihlavě, Českých Budějovicích, Liberci, Plzni, Pardubicích a Mladé Boleslavi. Kvůli velkému zájmu se mnoho koncertů v různých městech přidávalo.

Dvouapůlhodinové vystoupení spojuje živé hraní s promítáním dokumentu na plátně za kapelou, v němž je mapována jejich šestnáct let trvající kariéra. Diváci se zde dozví spoustu zajímavých informací, ale také názory blízkých lidí jednotlivých členů. Fanoušci si kromě nahlédnutí do soukromí připomenou také už uskutečněná turné skupiny z minulých let. Několik volných míst na koncerty v Praze ještě zbývá, cena vstupenky je 499 korun. Celou šňůru zakončí Kryštof 29. dubna opět v Ostravě.

V kině CineStar na Andělu navíc hudebníci převezmou platinovou desku za prodej alba Jeviště v České republice. Deska vyšla nedávno v rozšířené verzi s bonusovým diskem, který obsahuje novinkový singl "Střepy" a spoustu zajímavých úprav písní z původní verze. O remixy se postarali například Prago Union, BPM, Vec, Xindl X, Monoriderz, DJ Jakko nebo Kubatko a Veneer. V pražských sálech se bude navíc i natáčet, pořízený záznam by se měl následně objevit na DVD.


Text: Pavel Urban
Foto: www.krystof.net

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Zamiřte tento týden do kina, divadla či na koncert
Anděly ovládla kapela Nightwork, ceny dvacetiletí Lucie
Kapela Kryštof vydala remixované Jeviště - chystá se na turné do kinosálů
Co nás čeká v roce 2011

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání