Prago Union potěší pražské fanoušky s živou kapelou

Prago UnionPopulární hip hopová skupina Prago Union se chystá po úspěšném listopadovém dvojkoncertu opět s živou kapelou rozpohybovat pražský klub Lucerna Music Bar. Kato a spol. sem zavítají v úterý 19. dubna v rámci akce Nadživotní Boombox a rozhodně se máte na co těšit. Podpořit je přijdou také Rest a DJ Fatte.


Na dva výtečné koncerty v polovině listopadu minulého roku si vzpomene řada fanoušků Prago a inteligentního tuzemského rapu. Tehdy se během dvou večerů v Lucerna Music Baru vystřídalo osmnáct set lidí. Nyní se Kato, DJ Maro a Live Band vrací na místo činu. Jejich druhá deska „Dezorient Express“ zažívá pořád velký úspěch a pro kluky je odměnou i nedávné žánrové ocenění Anděl v kategorii „Hip Hop a RnB“.

Prago UnionMezitím Prago Union zapracovali na merchandisingu, ale také na EP o barvách, kde už brzy příznivci najdou devět nových písní a devět instrumentálek. Kalendář má kapela nabitý a objíždí republiku s tradičním setem, kde se hraje hlavně ze strojů od DJ Mara. Ovšem akce "Nadživotní Boombox" se může pochlubit tím, že se kluci vrací i s živou kapelou, a to je skutečně jiná dimenze.

V rámci večera se s živým vystoupením představí také Rest a DJ Fatte, jejichž deska „Premiéra“ se řadí k tomu nejlepšímu, co loni v českých luzích a hájích vyšlo. Zahrají však také DJs Maro, Kato (ti dva pochopitelně), ale také Friky. Vstupenky seženete v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Dále přímo na pokladně Lucerna Music Baru za 150 Kč + poplatky a na místě pak za 200 korun. Celý program začne ve 20 hodin.


Text: Pavel Urban
Foto: Boombox
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Boombox na jaře připraví několik lahůdek
Anděly ovládla kapela Nightwork, ceny dvacetiletí Lucie
Prago Union s živou kapelou - další meta překonána
Kato: Každé ráno je potřeba někam vyrazit

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání