Lord of the Dance v březnu znovu zavítá do Prahy

lord of the danceNová scéna, nové kostýmy, ještě obtížnější taneční choreografie. Nejlepší světová taneční show Lord Of The Dance – Created by Michael Flatley převlékla kabát a vrací se do České republiky, kde si již v minulosti získala tisíce fanoušků. Ač se to zdá nemožné, i přesto, že se soubor Lord of the Dance v Česku poprvé představil před více než 10 lety, jejich sláva stále neupadá.


Důkazem jsou stadióny plné diváků. Vracejí se ti, které show uchvátila v minulosti, s každým představením si však Lordi získávají nové a nové obdivovatele.

Představení doznalo značných změn - nové kostýmy, choreografie, vylepšení scény, nová světla, LED projekce. Vidět "Lordy“ tedy může být velkým zážitkem i pro ty, kteří show již jednou či několikrát v minulých letech navštívili. Co se však nemění, je fantastický příběh Dobra a Zla v překrásné pohádkové scéně, precizní taneční výkony desítek tanečníků v sólových výstupech i nezaměnitelných tanečních formacích, které proslavily irský tanec po celém světě. Vidět Lord of the Dance tedy může být velkým zážitkem i pro ty, kteří show již jednou či několikrát v minulých letech navštívili.

 

lord of the dance


Taneční představení Lord of the Dance slaví úspěchy po celém světě již neuvěřitelnou osmnáctou sezónu. V dubnu 2003, při prvním uvedení v ČR, soubor dvakrát po sobě beznadějně vyprodal pražskou T-Mobile Arénu, v letech 2004 a 2005 následovala veleúspěšná turné po celé republice. Po krátké pauze se soubor vrátil v roce 2008 a od té doby znovu plní české a slovenské arény.

Tajemství mimořádného úspěchu show Lord of the Dance spočívá do velké míry též v tom, že oslovuje široké publikum bez ohledu na věk, pohlaví nebo kulturní zázemí. Díky této nadčasové, univerzální přitažlivosti se Lord of the Dance zařadili mezi živoucí legendy, zázraky moderního světa. A jejich příběh pokračuje dál.


Termíny představení:

  • 23. 2. 2014 od 19:00 hod. – BRNO, Kajot Arena
  • 24. 2. 2014 od 19:00 hod. – OSTRAVA, ČEZ Aréna
  • 26. 2. 2014 od 20:00 hod. – LIBEREC, Tipsport Aréna
  • 27. 2. 2014 od 19:00 hod. – ČESKÉ BUDĚJOVICE, Budvar Aréna
  • 28. 2. 2014 od 20:00 hod. – KARLOVY VARY, KV Arena
  • 01. 3. 2014 od 20:00 hod. - PRAHA, O2 arena Text: Otiz
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání