BATMAN LIVE: Batman, Robin i Kočičí žena na jednom pódiu

Batman  LiveOd 17. do 19. února můžete v pražské O2 areně vidět v rámci světového turné originální show BATMAN LIVE. Příběh proložený množstvím napínavých kaskadérských kousků, bojového umění a zvláštních efektů. Vstupenky jsou v prodeji od 700 Kč, děti do sto dvaceti centimetrů získají slevu 25 %. Zažijte chvíle s vaším oblíbeným komiksovým hrdinou.


BATMAN LIVE je vizuálně ohromující produkce se zbrusu novým originálním příběhem. V živém vystoupení se představí Batman, jeho protějšek Robin, věrný a vytrvalý Butler Alfred a mnoho dalších oblíbených postav jako Joker, Riddler, Catwoman a Penguin. Příběh se bude odehrávat v prostředích, které známe z DC Comics, včetně Gotham City, Wayne Manor, Batcave a Arkham Asylum.

BATMAN LIVE je věrnou adaptací známého komiksu, ve kterém se Batmanův pomocník Robin vydává do boje za spravedlnost. Touha po spravedlnosti nakonec Robina přivede k následování příkladu jeho oblíbeného hrdiny, tajemného strážce spravedlnosti známého jako Batman. To ale víc než znepokojí Robinova ochránce, milionáře Bruce Wayna, který je ve skutečnosti Batmanem.

Batman  LiveTento dynamický příběh se rozvíjí jako neustávající vzrušující honička napříč Gotham City, v jejímž průběhu se Bruce Wayne a Dick Grayson proměňují v legendární bojovníky se zločinem a unášejí publikum od samého vrcholku Halyho cirkusu do temných hlubin Arkhamova blázince, od jiskřivých výšin Tučňákova nočního klubu The Iceberg Lounge až do podzemních tajů, které je očekávají v Batmanově jeskyni (Batcave). Významnou roli v této honičce hraje zcela nový revoluční Batmobil, jenž je navržen specielně a výlučně pro představení BATMAN LIVE.

Tato show je oslňující ukázkou vypravěčského a jevištního umění, přinášející příběh, který je svou podstatou věčný. Bruce Wayne a Dick Grayson, kteří oba osiřeli v raném věku, se musí, s pomocí policejního komisaře Jamese Gordona a Bruceova věrného komorníka Alfreda Pennyworthea, naučit překonávat vlastní strach a nahradit si vlastní rodinu, jestliže chtějí přežít spojené útoky celé hordy Batmanových protivníků, mezi něž patří Joker, Tučňák, Kočičí žena, Hádankář, Dvě tváře, Harley Quinn a Poison Ivy.

BATMAN LIVE nabízí unikátní a inovativní divadelní zážitek, v němž kombinuje akrobatická vystoupení, odvážné drama, scénické iluze a mimořádný design, jejichž prostřednictvím uvádí na jeviště dobrodružství Batmana a Robina poprvé v jejich historii v živé podobě. Scénář show BATMAN LIVE byl napsán Allanem Heinbergem, základní příběh Stanem Berkowitzem, Alanem Burnettem a Allanem Heinbergem.

Akrobaté zdánlivě visící v čirém vzduchu, bojující příslušníci obou stran a ohromující scenérie – to vše je součástí zážitku BATMAN LIVE. Nebude chybět ani fascinující Batmobil. Tento aerodynamický, skvěle tvarovaný a zcela nový Batmobil byl pro tuto show specielně navržen legendárním designérem závodních aut, profesorem Gordonem Murrayem, který je známý svými návrhy závodních aut pro nejúspěšnější světové týmy Formule 1, stejně jako známých McLaren F1 silničních vozů.

Batman  LiveBATMAN LIVE je akční podívaná představující oblíbené superhrdiny v dosud nevídaném rozměru, současně lidsky dojemná a inspirující, ohromující a mimořádná. Robert Porkert, ředitel společnosti Live Nation Česká republika uvedl: „Jsem nadšený, že tato úžasná show navštíví Prahu. BATMAN LIVE přináší nevšední zážitek a jsem rád, že domácí publikum dostane šanci seznámit se s věrnou adaptací známého komiksu v představení, které přináší vysoký kalibr akčních výkonů pro masy“.

„Batman je jednou z nejznámějších a rozeznatelných značek na světě,“ řekl Brad Globe, prezident společnosti Warner Bros Consumer Products. „Vůbec poprvé přinášíme svět Batmana v živé show a fanouškům všech věkových kategorií jí představíme ve velkých arénách. Publikum bude vnímat Batmanův svět v nadživotní velikosti prostřednictvím této živé jevištní show, která zaujme fanoušky a uchvátí obecenstvo každého věku”.

„V každém aspektu tohoto představení je zřejmé vášnivé zaujetí tvůrčího týmu BATMAN LIVE pro hlavního hrdinu a celý příběh,” říká Geoff Johns, Chief Creative Officer, DC Entertainment. „A v celé linii příběhu a zrození Robina je něco, co z tohoto představení dělá skutečně nezapomenutelnou živou show.”

„Batman LIVE bude naprosto jedinečný zážitek. Nejedná se o muzikál, ale velmi kvalitní live show s napínavým příběhem plným akce, který osloví dospělé, mládež a rodiny,“ řekl Nick Grace. „Batman je více než komiksová postava, je to kulturní fenomén a my jsme hrdí, že máme příležitost podílet se na této show s jedním z nejpopulárnějších superhrdinů v dnešním světě. Je pro nás ctí a vzrušujícím zážitkem, že můžeme spolupracovat s tak vynikajícím a zapáleným týmem autorů,” uvedl Nick Grace, Executive Producer BATMAN LIVE. „Příběh, který byl pro tuto show napsán, je opravdu inspirující a určitě osloví publikum každého věku.”


Zdroj: Live Nation
Foto: Live Nation


 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání