Lucka Vondráčková a Michal David budou spolu!

michal david a lucka vondráčkováSpolupráci si už Lucka Vondráčková a Michal David v minulosti vyzkoušeli při tvorbě písně Byla to láska a fungovala dobře. Slib, že spolu udělají pořádný koncert a potěší své fanoušky, dlouho neodkládali a už 26. června se můžeš přijít podívat na jejich megakoncert i ty! Dle jejich slov to bude velká show, na které to pořádně rozbalí.


Pohodový song „Byla to láska“ z roku 2011 byl jen začátek spolupráce Lucky Vondráčkové a Michala Davida. Na konec června 2013 připravili společný megakoncert v O2 areně. Fanoušci budou mít šanci slyšet dva oblíbené české hlasy současnosti na jednom pódiu a určitě si takovou příležitost nenechají ujít.

„Ukázalo se, že to spojení funguje a už v době natáčení společné písničky a klipu jsme si slíbili, že když bude příležitost, tak do společného koncertu půjdeme. A povedlo se!“ prozradila Lucka. Michal David k tomu jen dodal, že se na společné vystoupení moc těší. „Bude to velká show a pořádně to rozbalíme,“ zve fanoušky.

michal david a lucka vondráčkováTaké on zavzpomínal na společnou píseň „Byla to láska“, která podle něj není o lásce dvou lidí, jak by se na první pohled mohlo zdát. „Už tehdy jsem říkal, že není o lásce nás dvou, tomu by těžko někdo uvěřil, že? Je to o tom, že nás spojuje moje láska k muzice a Lucčina láska k tanci. Je to song pohodový, veselý, ale ne zamilovaný,“ nastínil jeden z nejposlouchanějších českých interpretů. A na co mohou návštěvníci pražského koncertu těšit? „Určitě fanouškům nabídneme velkou porci hitů, které dobře znají a zazpívají si je s námi. A těšit se můžou také na taneční show.“

Zpěvačka, herečka a dabérka Lucie Vondráčková, která začínala na začátku 90. let jako moderátorka dětského pořadu Marmeláda, rozhodně nezahálí a stíhá spoustu aktivit. K albu, které vyšlo na začátku března v den Lucčiných narozenin, natočila taneční videoklip k pilotnímu singlu „Co s tou touhou“. Autorem hudby u většiny skladeb je její otec Jiří Vondráček. K jejím hitům patří písně „Marmeláda“, „Kdy jindy než teď“, „Džíny“, „Manon“, „Mayday“, „Vítr“, „Boty proti lásce“, „Tenkej led“, „Kdo tě má rád“ a „Kočičí“. Účinkovala mimo jiné ve filmech Labyrint, Rodinka, Bathory, Kvaska či Snowboarďáci.

Zpěvák a skladatel Michal David proslul zejména v 80. letech, kdy se přidal ke skupině Kroky Františka Janečka. Ale nechybělo málo a nikdy by hity jako „Nenapovídej“, „Non stop“, „Céčka, sbírá céčka“, „Discopříběh“ či „Každý mi tě lásko závidí“, nevznikly. Michal David, tehdy ještě pod vlastním jménem Vladimír Štancl, studoval pražskou hudební konzervatoř a chtěl se věnovat výhradně jazzové tvorbě. Známý je nejen kvůli svým hitům, ale i jako autor hudby k řadě filmů Vítr v kapse, Láska z pasáže, Discopříběh 1 a 2 a rovněž díky muzikálové tvorbě - Kleopatra, Angelika, Kat Mydlář.

Koncert v pražské O2 areně je na programu 26. června 2013 od 20 hodin. Vstupenky jsou stále v prodeji a to v ceně od 450 do 690 korun na terminálech SAZKA Sázková kancelář.


 Text: Lipro
Foto: Oficiální foto akceSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání