Swedish House Mafia přijedou do Česka s novým albem

cŠvédská trojka, která si říká Swedish House Mafia, potěší české fanoušky hned dvojnásobně. Koncem října vyjde jejich nejnovější album Until Now, které pak osobně představí na koncertě v pražské O2 areně. Pokud ještě nemáte lístky, pospěšte si. Vystoupení je na programu 29. listopadu.


Formace Swedish House Mafia vydá 22. října 2012 svou v pořadí již druhou desku. Ta dostala název Until Now. Elektroničtí producenti ze Švédska označují svůj další počin za soundtrack k připravovanému turné s titulem One Last Tour.

Posluchači na albu najdou původní songy Swedish House Mafia, remixy i sólové produkce jednotlivých muzikantů. Until Now nabídne 22 tracků, mezi nimiž bude například song s Johnem Martinem „Don´t You Worry Child“, Coldplay vs. Swedish House Mafia „Every Teardrop Is a Waterfall“, Swedish House Mafia vs. Knife Party „Antidote“ a řada dalších skvělých tracků.

Swedish House Mafia


Partička zaujala příznivce taneční hudby před třemi lety po vydání své debutové písně „One“ s hostujícím Pharrellem. Spolupracím s hudebními kolegy se nebránili ani později, díky čemuž vznikla kupříkladu skladba „Miami 2 Ibiza“, v níž se předvedl britský rapper Tinie Tempah. Mezi další známé hity patří „Save The World“, „Antidote“ či „Greyhound“. K aktuálním trackům, se kterými bodují, patří „Don´t You Worry Child“.

Trio Axwell, Sebastian Ingrosso a Steve Angello se už brzy představí českému publiku, a to v rámci koncertu, který je naplánován na 29. listopadu 2012. Loňské vystoupení skupiny na Madison Square Garden v New Yorku bylo během deseti minut vyprodané. Můžeme tedy předpokládat, že tahle show bude stát opravdu za to. Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Oficiální foto kapely

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání