První informace k Let It Roll Open Air 2015

let it rollLet It Roll Winter 2015 je úspěšně za námi a jak bývá zvykem, přinášíme vám první informace k festivalu Let It Roll OPEN AIR 2015. Doporučujeme si tento článek pozorně přečíst, najdete zde důležité informace o předprodeji vstupenek a další zajímavosti, které nás v létě čekají.


Informace pro registrované
Všichni, kteří využili registrace pro nákup nejlevnějších vstupenek na letní festival Let It Roll Open Air 2015, obdrží v pondělí 2.března e-mail se všemi informacemi, jak postupovat při nákupu nejlevnějších festivalových vstupenek. Součástí e-mailu bude také unikátní kód, díky kterému bude nákup vstupenek možný. Zde přinášíme základní informace, které však najdete i v obdrženém e-mailu.

Nejlevnější vstupenka
Po zadání unikátního kódu z tohoto emailu po kliknutí na zakoupení vstupenky, budete mít možnost zakoupit nejlevnější vstupenku na letní festival Let It Roll Open Air 2015! Unikátní kód z tohoto emailu je možné použít na nákup jedné nejlevnější vstupenky. 

Vstupenka na splátky
Díky registraci na www.letitroll.cz můžete využít přednostní nákup vstupenky na festival na dvě splátky. Po zadání unikátního kódu je možné zaplatit polovinu z celkové ceny vstupenky a to do 31.3.2015. Druhou část bude možné zaplatit od 1. do 31.5.2015. Unikátní kód z tohoto emailu je možné použít na nákup jedné vstupenky na splátky.

Důležité informace
Unikátní kód z tohoto emailu se zadává po kliknutí na nákup vstupenky a lze využít 1x na nákup nejlevnější vstupenky, 1x na nákup vstupenky na splátky a 1x na nákup vstupenky Platina na splátky. Nákup těchto vstupenek pomocí kódu je časově omezen, na dobu 14 dní od doručení tohoto e-mailu, tzn. 16. března 2015. 

let it roll

Nákup vstupenek v předprodeji bez registrace
Od 2.března bude také spuštěn klasický předprodej vstupenek v síti Ticketportal.cz a to za cenu 1200 Kč + poplatky prodejce. Vstupenky bude možné zakoupit ve formě home ticket (e-ticket) nebo na prodejnách Ticketportal.cz. 

Kompletní informace o možnostech nákupu vstupenek, jejich cenách, dostupnosti a schéma vývoje cen vstupenek, budou zveřejněny na webu www.letitroll.cz v sekci Vstupenky v pondělí 2.března 2015. Už teď však můžeme říct, že ceny vstupenek se nebudou výrazně zvyšovat.

Letošní ročník festivalu Let It Roll Open Air 2015 čeká několik novinek, které určitě potěší všechny drum and bassové fanoušky! Jednu z největších novinek zveřejníme již v pondělí 2.března 2015, pokud jste byli na pátečním zimním Let It Rollu měli jste možnost tuto informaci vyčíst z prvních plakátů. Více zatím neprozradíme...

První informace o headlinerech letního Let It Rollu budou zveřejněny během března. Na jménech letošního Let It Roll Open Airu pracujeme již několik měsíců a už teď můžeme říct, že posune hranice zase o kus výš.

Text: Otiz
Foto: LIR

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání