Festival Let It Roll oznamuje nové místo konání

let it rollLet It Roll Open Air 2015 oznamuje místo konání a stěhuje se z Benešova na milovické letiště ve Středočeském kraji. Areál v Milovicích nabídne několik zásadních zlepšení, díky kterým se můžeme těšit na ještě lepší prožitek třídenního drum and bassového svátku bez limitů. Festival se uskuteční ve dnech 30. července - 1. srpna na Letišti v Milovicích.


Let It Roll Open Air každoročně roste a to se projevuje i na návštěvnosti. Z důvodu navýšení kapacity a zlepšení zázemí se bude Let It Roll stěhovat už podruhé. Do roku 2012 se konal v pískovně Oplatil u Pardubice a poslední dva ročníky se odehrály v táborských kasárnách v Benešově u Prahy. Letošnímu přestěhování na letištní plochy Milovic dopomohl vysoký zájem o vstupenky v předprodeji v zahraničí.

Přesun na větší plochu byl nevyhnutelný a po dlouhých úvahách jsme došli k názoru, že milovické letiště bude ideálním místem konání dalších ročníků. Areál v Milovicích je naprosto bez limitů! Díky své rozloze nás čeká několik zásadních zlepšení, díky kterým se můžeme těšit na ještě lepší prožitek třídenního drum and bassového svátku v blízkosti Prahy!

VÝHODY
VĚTŠÍ A ODOLNĚJŠÍ FESTIVALOVÝ AREÁL - Milovický areál disponuje rozsáhlou letištní plochou, díky které nebude festivalový areál nijak limitován. Kapacita festivalu bude tímto navýšena a nabídne možnosti, jak přizpůsobit hudební areál, co největšímu pohodlí návštěvníků. Oproti benešovskému areálu se tak vyhneme prašnému a štěrkovému podloží. Letiště Milovice se rozkládají na zpevněné letištní ploše, festivalový kemp využije travnatých částí areálu.

DRUHÁ OPEN AIR STAGE - Oproti minulým ročníkům se letošní Factory stage přesune pod širé nebe a festival tak nabídne druhou OPEN AIR stage. Kapacita celé stage nebude nijak limitována a odpadnou tak problémy s kapacitou a především s klimatizací, jak tomu bylo s halou v benešovském areálu.


OTEVÍRACÍ DOBY
Parking + Car kemp
St: 16:00 - 00:00
Čt: 9:00 - Ne: 06:00

Kemp + Platina kemp + Tent inn
St: 16:00 - Ne: 16:00 

Areál
Čtvrtek 30. 7. 2015 - otevření hudebního areálu: 18:00
Neděle 2. 8. 2015 - konec festivalu: 6:00 

Kompletní informace o festivalovém areálu budeme postupně doplňovat. Pro další informace sledujte oficiální stránky www.letitroll.cz nebo www.facebook.com/letitrollcz

 Text: Otiz
Foto: LIR

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání