Muzikál Děti Ráje oslavil Silvestra 205. představením

Děti RájeOblíbený hit muzikál Děti Ráje si na poslední den roku 2010 připravil speciální vystoupení, kterého se zúčastnila většina účinkujících. Představení bylo už od listopadu beznadějně vyprodané a diváci dobře věděli, proč si ho vybrali. Čekal je příjemný zážitek, skvělá show i celá řada překvapení.

 

Poslední představení muzikálu Děti Ráje se v loňském roce konalo v pátek 31. prosince. Během večera vystoupila většina účinkujících. Diváci tak mohli mezi sebou porovnávat různé alternace, ať už hlavních nebo vedlejších rolí. Sagvana Tofiho a Lukáše Vaculíka překvapily jejich herecké partnerky tím, že se jim během noční cesty z diskotéky zjevily dokonce dvojmo.

 

muzikál Děti RájeŠárka Marková pro změnu šokovala Bořka Slezáčka. V jedné z dojemných scén se před ním objevila v přiléhavém sexy korzetu. Ani Slezáček však nezůstal s vtipnými výstupy pozadu. V pasáži, kdy má jako dárek předat svému kamarádovi z dětství mušli od moře, obdaroval ho výjimečně mušlí záchodovou.

 

Mladá Genny Ciatti ohromila přítomné, když vtrhla na pódium v santaclausovském kostýmku. Na závěr představení připravili producenti spolu s Lukášem Vaculíkem velké překvapení v podobě fanfár pro Sagvana Tofiho coby autora muzikálu Děti Ráje. Diváci aplaudovali ve stoje a na každém z nich bylo znát, že si toto speciální představení užili naplno. Mnozí z nich pak začali zpívat známé texty spolu s herci. Ti, kteří v tu chvíli nemuseli být na pódiu, se přesunuli i s tanečníky do hlediště a pořádně to rozbalili.

 

Pátek 31. prosince se odehrálo 205. představení muzikálu Dětí Ráje. K tomuto dni muzikál vidělo již 159 tisíc diváků. V lednu budou mít účinkující krátké prázdniny, na scénu Goja Music Hall se opět vrátí 21. 1. 2011.
muzikál Děti Ráje


Fotky z 205. představení Děti Ráje
ZDE



Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Tomáš Martínek




SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Konec roku ve znamení zážitků
Muzikál Děti Ráje má další přírůstek do rodiny - knihu
Festival Oty Hofmana znovu ovládl Ostrov
Tomáš Löbl: Děti Ráje jsou moje srdeční záležitost

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání