Tipy na dárky – Jak vymyslet originální překvapení

fotodárkyKromě věcí, které potřebujeme nebo po nichž ze srdce toužíme, zaručeně každého potěší, když dostane jedinečný dárek, jaký se jen tak v obchodě neprodává a navíc jste se na jeho tvorbě sami podíleli. Pokud nemáte dost času na pletení ponožek, malování obrazů či jiné kreativní činnosti, nechte se inspirovat fotodárky. Hrnky, trička, kalendáře, tašky či jiné předměty, dnes lze potisknout všechno možné.


fotodárkyPokud si budete chtít nechat potisknout TRIČKO, nejprve se zamyslete nad tím, zda si přeje nějaké speciální a půjdete ho koupit sami do libovolného obchodu nebo si ho objednáte přímo v prodejně, kde potisky dělají. Budete-li tričko vybírat sami, máte samozřejmě větší možnost výběru, dbejte však na to, abyste trefili správný materiál – ne každá látka a povrch trička je vhodný pro tisk. Pokud tedy nechcete šlápnout vedle, doporučujeme zakoupit ho přímo v daném servisu. Můžete vybírat z dámských i pánských trik, ať už bez límečku nebo s ním, v mnoha barvách a s různými typy výstřihů, v obchodech s rozšířenou nabídkou naleznete také košile. Pokud byste raději dotyčnou osobu vybavili něčím teplejším, lze potisknout i mikiny. Zde můžete volit, zda bude s kapucí či bez, přetahovací přes hlavu nebo se zipem. Cena oblečení se odvíjí od typu materiálu, velikosti a dle toho, zda je určeno pro ženu či muže. Trička stojí zhruba od 69 do 199 Kč, košile kolem 290–390 korun a mikiny v rozmezí 250 až 390 Kč.

fotodárkyDalšími předměty, které můžete nějak originálně zkrášlit, jsou kšiltovky, kravaty, kalhotky nebo boxerky. Čepice opět můžete vybírat z nabízeného sortimentu či si donést svou vlastní. Motiv nemůže obsahovat fotky, pouze nějaké texty, loga nebo jednoduchou grafiku, neboť je vyšívaný. Kšiltovky seženete zhruba v ceně 79 korun. Obdobně je tomu i u kravat, u nich se motiv může natisknout nebo vyšít. Zatímco u výšivek platí to samé jako pro čepice, potisky mohou obsahovat i vlastní fotografie. Stejně je tomu tak i u bryndáků, kalhotek a trenýrek. Saténovou kravatu seženete kolem 110 Kč, bryndáky od 59 do 119 korun, kalhotky za 89 Kč a boxerky pak v ceně 109 korun.

Pokud chcete vymyslet něco více moderního, darujte batoh, tašku do ruky či přes rameno, peněženku s vlastním motivem nebo pouzdro na notebook. Předmět může zdobit vlastní fotka, oblíbená osobnost vaší kamarádky, zvířátka nebo vtipný text. Tyto dárky pořídíte v cenovém rozmezí od 59 do 369 korun.

fotodárkyVybavte si kuchyň, kancelář nebo koupelnu. Kromě potisků hrnků v bílém či barevném provedení můžete vaše blízké obdarovat i hrnkem se speciálním ouškem ve tvaru nějakého zvířete, pořádným korbelem, termohrnkem nebo sportovní lahví. Tyto předměty stojí 69-199 korun. Koupelnový set na kartáčky a mýdlo oživí každou domácnost, stejně jako originální ručník, osuška nebo župan.

Sladce se bude usínat s polštářkem ve tvaru srdce, klasický čtvercový nebo má ozdobné třásně. Pokud vaši blízcí pracují hodně u počítače, můžete jim připomenout, kdo na ně myslí skrze podložku pod myš. Poslední inspirací pro vás mohou být nástěnné či stolní hodiny, kulaté, hranaté, plastové či dřevené a některé i s teploměrem. Polštářky stojí v rozmezí 99–439 korun v závislosti na jejich velikosti, tvaru a materiálu, podložky pod myš okolo 59 Kč a hodiny od 129 korun. Objednávky můžete vyřizovat přes internet a dárky si pak osobně vyzvednout nebo si je nechat doručit domů poštou.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: fotodarky.cz


 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání