Tipy na dárky – Vytvořte obraz s vlastní fotografií

 

Arte MondialeJistě mi dáte za pravdu, že nejvíce potěší dárky, které jsou věnované od srdce a dotyčný se na jejich výrobě nějakým způsobem podílel. Výroba různých předmětů však kromě zručnosti obnáší i to, abyste měli volný čas, což v dnešní uspěchané době není jednoduché. Máme však pro vás tip na dárek, který zaručeně potěší, můžete se podílet na jeho výrobě a není to nijak časově náročné. Překvapte své blízké obrazem s vlastní fotografií.


Domov dělá domovem nejen jeho „teplo“ a dobré zázemí, ale i různé předměty, které mu dodávají jedinečnou atmosféru a určitý styl. Mohou to být sošky, obrazy či jiné dekorativní předměty a ozdoby, záleží na vkusu každého z nás. Fotografie jsou vděčným vynálezem lidstva, díky nim se můžeme s ostatními podělit o naše zážitky z dovolené, oslav či jiných příležitostí. Zachycují chvíle, jež jsme prožili a chceme si je uchovat ve své paměti napořád.

Arte MondialeAť už měla letos vaše sestra maturitní ples, kamarád se oženil nebo babička zrovna oslavila kulaté narozeniny, všechno to jsou krásné chvíle, které jste společně prožili. Chvíle štěstí. Při těchto příležitostech vždy vznikne mnoho fotografií, ať už více či méně profesionálních a mezi nimi alespoň jedna, která je opravdu originální. Darujte mamince, příteli či známým tento zážitek znovu ve zcela jiné podobě. Nechte jim z fotky vyrobit obraz, který zkrášlí jejich byt, dům nebo třeba kancelář.

Společnost Arte Mondiale se zabývá zhotovením interiérových obrazů a nabízí opravdu velký výběr materiálů, velikostí a provedení. Tisk je prováděn unikátní technologií UV tisku na stroji, díky ní se docílí fixace tisku na rolových i deskových materiálech. Záruka je až 10 let. Pokud byste chtěli obraz vystavit někde venku, musí být opatřen ještě speciální laminací. Díky té je pak zaručené, že i v exteriérových podmínkách vydrží.

Arte MondialeU obrazu můžete zvolit vlastní materiál do tloušťky 50 milimetrů a 80 kilogramů váhy. Zcela na vás je, jaké bude mít dílo rozměry od třiceti centimetrů až do dvou metrů. U Arte Mondiale si můžete vybrat, zda bude fotka na šepsovaném plátně, skle, lisované PVC desce, na kapa desce, kovu – dibond či dřevěné desce. Pokud byste chtěli být opravdu originální a nemáte hluboko do kapsy, můžete své drahé potěšit i obrazem na strop.

A jak na to? Nemusíte se bát, zadání výroby vlastního obrazu zvládne každý. Na internetových stránkách www.artem.cz zadáte v nabídce, že máte zájem o tisk obrazu z podkladů klienta. A pak už postupujete dle zobrazeného návodu – nahrajete vlastní fotku, zvolíte, z jakého materiálu bude obraz zhotoven a v jaké velikosti. Pak už stačí pouze objednat a těšit se, jak tento dárek potěší vaše blízké. Ceny obrazů jsou různé, odvíjí se samozřejmě od zvoleného materiálu a velikosti. Obrazy na plátně stojí od osmi set korun, velkoformátové tisky pak od dvou tisíc. A pokud byste neměli vlastní fotku a přeci jen chtěli někoho potěšit netradičním dárkem, zavítejte na stránky Arte Mondiale a nahlédněte do jejich vlastní autorské galerie, která v tuto chvíli čítá na 724 děl.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Arte Mondiale

 


 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání