Blesková soutěž: Zúčastněte se festivalu Out of Home

SOUTĚŽVe dnech 3. a 4. června proběhne v Praze již pátý ročník akce Out of Home, která se zaměřuje na děti z dětských domovů. U každého správného festivalu by neměla chybět ani pořádná muzika. Jinak tomu nebude ani v tomto případě. Sobotní večer zpestří nejen dětem, ale i všem hudebním příznivcům kapely Navigators, 4signs i jednička mezi českými DJ´s mistr Friky. Kulturní servis Puls u toho nebude chybět! Zapojte se do naší soutěže a vydejte se na akci s námi.


Out of HomeV rámci festivalu Out of Home se v sobotu 4. června ve smíchovském klubu GOX uskuteční slavnostní vyhlášení vítězů zážitkové hry pro děti z dětských domovů. Následovat bude živé vystoupení Navigators, jejichž tvorba se zaměřuje především na hip hop, jazz, soul, R´n´B a funk. Na pódiu se objeví také partička 4signs, dříve známá jako The Loou, kteří naopak tíhnou směrem k žánrům drum´n´bass, dance, funky a pop. V neposlední řadě se můžete těšit také na hudební set DJ Frikyho. Ten v současné době patři mezi naše nejlepší DJ´s. Mnozí si ho budou zaručeně pamatovat jako moderátora dnes již neexistujícího Radia DJ. Vstupné na akci stojí 200 korun. Vybraná částka bude věnována projektu Život nanečisto.

Pokud si chcete zpestřit sobotní večer a vyrazit s námi na hudební akci do klubu GOX, zapojte se do soutěže, ve které můžete vyhrát volnou vstupenku. Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku, zbytek už nechte na nás. Kdo bude mít šťastný den, uslyší Navigators a 4signs živě.

Komu bude věnován výtěžek ze vstupného na koncerty?

A) dětem z dětských domovů
B) organizátorům akce
C) Světlušce
D) projektu Život nanečisto
E) organizaci Hnutí DUHA

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript v tomto tvaru:

-    do předmětu zprávy napište „Out of Home“,
-    do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) dětem z dětských domovů),
-    připište své osobní údaje: jméno, příjmení a telefonní číslo.

Soutěž skončí ve čtvrtek 2. června v 17 hodin. Výherci budou informování o své výhře telefonicky.Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Archiv Kulturní servis Puls

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání