Hrajte o tričko a hudbu k filmu OBČANSKÝ PRŮKAZ

Kulturní servis Puls
Občanský průkaz režiséra Ondřeje Trojana je třetí týden nejnavštěvovanějším filmem v České republice. Nyní máte příležitost zasoutěžit si s námi o krásná trička s vtipnými motty a k tomu navíc i CD s hudbou k filmu Občanský průkaz. Navíc vám přinášíme vyjádření režiséra Trojana k aktuální návštěvnosti jeho snímku.

 

Hořká komedie Občanský průkaz třetí týden suverénně vede žebříček nejnavštěvovanějších filmů v České republice. Nový film úspěšného režiséra a producenta Ondřeje Trojana vstoupil do kin 21. října a od té doby jej vidělo 150 000 diváků!
Chcete vyhrát zajímavé ceny týkající se filmu Občanský průkaz? SOUTĚŽNÍ OTÁZKU naleznete ZDE.Režisér Ondřej Trojan k tomu říká: „Když jsem viděl ta čísla, nabité sály po celé republice, tetelil jsem se blahem, protože jen v kině plném diváků se dá prožít kolektivně sdílený zážitek z filmu, a to je opravdový a splněný sen každého režiséra. Něco podobného prostě televize zprostředkovat nedokáže, i kdybyste pozvali deset kamarádů a kamarádek a otevřeli si u toho lahváče. Čtu sem tam reakce diváků na internetu. Těší mě, že oceňují herecké obsazení, výkony mladých neherců i jejich zkušených parťáků, a také, že oceňují pocity z filmu, kdy se v jednu chvíli smějí a v zápětí je z příběhu zamrazí, někdy až k slzám. To tedy pošimrá ego pěkně příjemně.“

Občanský průkazObčanský průkaz vznikl podle scénáře Petra Jarchovského volně inspirovaného stejnojmenným románem Petra Šabacha. Teenagerská tragikomedie sleduje osudy čtveřice dospívajících mladíků, jejich přátel, lásek a rodičů. Od okamžiku, kdy v patnácti letech dostanou občanský průkaz, až do chvíle, kdy se v osmnácti snaží uniknout vojně. Hlavní hrdinové dospívají v sedmdesátých letech, v době nejtužší normalizace. Prožívají řadu epizod - úsměvných, s nádechem absurdní grotesky i dramatických a fatálních. Film o věcech, na které by se nemělo zapomenout, diváky zajímá.
Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Falcon
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání