Pojďte se pobavit do cirkusu

Kulturní servis Puls SOUTĚŽPřipravili jsme pro vás novou soutěž! Tentokrát můžete vyhrát vstupenky do cirkusu na skvělou mezinárodní show Cirkus Cirkus Classic. Zažeňte podzimní chmury a pojďte se bavit. Veselé prostředí, vzrušující vystoupení i živá zvířata. Zodpovězte naši soutěžní otázku, třeba se při losování usměje štěstí právě na vás.

Udělejte svým dětem radost, nebo si jen zpestřete svůj večerní program na akci „Cirkus Cirkus Classic“. Mezinárodní přehlídka toho nejlepšího, co je v cirkuse možné vidět, nabízí akrobatická čísla, drezůru zvířat či kaskadérská vystoupení. Program začíná vždy v 17:30 a trvá dvě a půl hodiny. Akci můžete navštívit každý den, kromě pondělků. Cirkusový stan se nachází v Praze na Rohanském nábřeží, pokud pojedete hromadnou dopravou, dostanete se k němu nejlépe od zastávky metra Invalidovna.

SOUTĚŽ Cirkus Cirkus Classic

SOUTĚŽNÍ OTÁZKU NAJDETE ZDE

Vystoupení je možné zhlédnout až do 14. listopadu. Uvidíte dvanáct umělců z nejrůznějších koutů světa a o hudební doprovod se postará orchestr z Ukrajiny. Finální píseň večera složila pro tuto příležitost na motivy songu „So What“ od Pink skupina O5&Radeček, a nazpívala ji Bára Zemanová. Vstupenky se prodávají v cenových relacích 200 Kč za jednotlivce nebo rodinný lístek pro 4 osoby vyjde na 550 korun. Zakoupíte je buď na místě, nebo v předprodeji Ticketpro a Ticketportal. Další zajímavé informace se dočtete v naší velké upoutávce ZDE.

Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: oficiální stránky akce

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání