Soutěž o vstupenky na show Čínského cirkusu v Brně

soutezVěhlasná pověst umělců vystupujících v představení Čínského cirkusu je známá po celém světě. Předvádí neuvěřitelné kousku, ze kterých se divákům tají dech, a ukazují, jaké mohou být lidské možnosti. Pokud si tuhle akci nechceš nechat ujít, soutěž s Kulturním servisem Puls a můžeš mít nezapomenutelný zážitek i ty!


Čínský národní cirkus vychází z dlouhé tradice staré přes 2 tisíce let. Díky znalostem předávaným z generace na generaci se zdokonalovali, vymýšleli nové formy vystoupení a objevovali, jak nejlépe okouzlit své publikum. Letošní show bude stejně strhující jako loňská Hedvábná cesta. Můžete vidět akrobaty imunní vůči čepelím dýk, hadí muže a ženy, salta, kouzla, „Chiao Ti“ reprezentující zápasení, simulaci zvířecích pohybů v bojových tancích a mnohem více.

Nejlepší světoví akrobaté přijíždí znovu, tentokrát s 6 představeními s názvem FENG SHUI Životní harmonie. Čínský národní cirkus zavítal do Česka poprvé loni s programem Hedvábná stezka, v Brně budou vystupovat 19. března 2013 v Hale Vodova. Vstupenky stojí až tisíc korun.

 

čínský cirkus


Soutěžní otázka zní:

Kolik vystoupení bude mít Čínský cirkus v roce 2013 v České republice?

A) 1 představení
B) 2 představení
C) 4 představení
D) 5 představení
E) 6 představení

Nápovědu naleznete na stránkách pořadatele www.cinsky-narodni-cirkus.cz.

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :

- do předmětu zprávy napište „Čínský cirkus Brno“,
- do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) „1 představení“),
- připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí ve čtvrtek 14. února 2013 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Oficiální foto interpeta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání