Konec světa se blíží

Soutěž, Kulturní servis Puls
Soutěžte s námi o DVD „Proroctví“ a odhalte, zda se obávaný poslední den Země opravdu blíží. Čeká vás napínavý snímek s Nicolasem Cagem v hlavní roli. Jaké tajemství skrývá záhadná časová kapsle a co se stane, až čas vyprší? Hrajeme o 3 DVD, tak neváhejte, ať je máte doma právě vy! Soutěžní otázku naleznete níže.

 

POD TÍMTO ODKAZEM NALEZNETE SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ S OTÁZKOU, níže jsou bližší informace o filmu Proroctví. Uzávěrka soutěže v pátek 13. srpna.


Soutěž, Kulturní servis Puls

Napínavý i originální příběh a skvělé herecké výkony, takový je mysteriózní thriller „Proroctví (Knowing)“ v hlavní roli s Nicolasem Cagem. Bostonský profesor John Koestler objevuje tajemný vzkaz z minulosti. Časová kapsle, která byla při slavnostech roku 1959 uložena do země, obsahuje neznámý kód. Autory této kuriozity byli Koestlerovi spolužáci ze střední, kteří jsou však dnes už o 50 let starší. Chtěli zachytit, jak si představují svou budoucnost, místo toho se jim podařilo zachytit temné proroctví. John, který bádá nad významem předmětu, postupně zjišťuje, že nesmyslná řada čísel označuje chronologické seřazení dat různých katastrof. Samozřejmě nechybí ani teroristický útok 11. září 2001. S hrůzou však objeví, že tři poslední údaje označují konkrétní data v nedaleké budoucnosti. Profesor se pouští do zoufalého boje s časem i osudem. Co se stane tentokrát? Opravdu se blíží obávaný konec světa?

 

V dalších rolích se představí Rose Byrne, Chandler Canterbury, Adrienne Pickering, Ben Mendelsohn, Lara Robinson, Sally Anne Arnott, D. G. Maloney, Clem Maloney a Liam Hemsworth. Délka filmu 117 minut.


Soutěž, Kulturní servis Puls


Režiséra Proyase proslavil už film „Vrána“, který natočil v roce 1994, poznamenaný tragickou událostí – při natáčení zemřel představitel hlavní role Brandon Lee. Zatím posledním snímkem, který zaznamenal skvělý úspěch, byl v roce 2004 divácky velmi úspěšný „Já, robot“, kde exceloval Will Smith.
Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: SPI a 2media

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání