Česká Miss 2011: Jedna soutěž, jedna Miss

Česká Miss 2011Již tuto sobotu 19. března proběhne v Hudebním divadle Karlín slavnostní finále České Miss. Účastnit se ho můžete i vy, díky přímému televiznímu přenosu. Poprvé od roku 2005, kdy Michaela Maláčová založila prestižní soutěž Česká Miss, kterou konkurovala dosavadní soutěži Miss České republiky, proběhne pouze jediná soutěž tohoto typu a to právě Česká Miss. V květnu loňského roku se totiž obě soutěže sjednotily a my se v sobotu přesvědčíme, zda ku prospěchu jak svému, tak i diváků.

 

Letošní ročník přináší hned několik změn a překvapení. Jedním z těch zásadních je fakt, že dívek nebude dvanáct, jak tomu doposavad bývalo, ale hned čtrnáct. Diváci i porota budou mít větší možnost výběru a samozřejmě také více potěšení pro své oči. Dalším překvapením je zahájení celého galavečera. O to se postará úřadující Česká Miss 2010 Jitka Válková svým zpěvem. Publiku tak ukáže, že dívky, účastnící se takovýchto soutěží, nejsou jen krásné, ale také talentované.

Česká Miss 2011Během večera dále vystoupí akrobatické duo Dae Men, které uchvátilo porotu i diváky v talentové soutěži Česko Slovensko má talent. Budeme tak mít možnost zhlédnout číslo, které má duo připravené pro účinkování v Las Vegas. Chybět nebude ani charismatický Richard Müller či kapela Toxique. Celou soutěží nás provede herec a moderátor Petr Vondráček, partnerkou mu bude stylová zpěvačka Dara Rolins. Petr Vágner pak s finalistkami absolvuje adrenalinové disciplíny, kde museli dívky prokázat nejen odvahu, ale také, jak vtipně podotkla ředitelka soutěže Michaela Maláčová, svou bohatou slovní zásobu.

Velmi důležitou součástí České Miss je samozřejmě porota. Letos jí bude předsedat bývalá první dáma Dagmar Havlová, vedle níž usedne například Jaro Slávik, oblíbený kuchař Emanuelle Riddi, pan docent Měšťák či světoznámý francouzský kadeřník Franck Provost. A právě tito lidé rozhodnou o České Miss World 2011, která se následně zúčastní celosvětového finále. To proběhne 25. září v Mexiku.

V sobotu bude ovšem tím hlavním titul České Miss 2011. O něm rozhodnou diváci pomocí SMS zpráv. Další novinkou je volba Česká Miss Earth 2011, o které se hlasovalo přes internetové stránky. Atraktivní bude jistě také Anketa o nejoblíbenější Miss v historii soutěže. Té se zúčastnily všechny dosavadní výherkyně, počínaje Ivanou Christovou až po Jitku Válkovou. Mimo to nás samozřejmě čekají i dílčí ocenění Miss.

Finalistky se během večera předvedou v jarní kolekci slavného dominikánského návrháře Oscara de la Renty, chybět nebude ani promenáda v plavkách, přehlídka v modelech od mladých českých návrhářů a luxusní róby z butiku Obsession, jejichž hodnota často dosahuje k milionovým částkám. Krása a elegance, ale také, díky scénáři spisovatelky a publicistky Haliny Pawlovské, vtip a jiskra slibují zajímavou podívanou.

 

Česká Miss 2011Text: Tereza Netoličková
Foto: Česká Miss


 

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání