Debbi zakončí své turné v pražském Roxy

DebbiPopulární zpěvačka Debbi vyrazila v polovině října na turné a za sebou má už třináct koncertů. Ten poslední, čtrnáctý, odehraje ve čtvrtek 24. listopadu v pražském klubu Roxy. A fanoušci se už nemohou dočkat.


Rudovlasá kráska dobyla česká srdce zejména písničkou „Touch The Sun“, která se objevila v reklamě na Metaxu. Pro mnohé bylo obrovským překvapením, když zjistili, že za líbivou melodií, chytlavým textem a především perfektní angličtinou stojí rodačka z Prahy. O to větším, že právě tato dívka vypadla v semifinálových kolech soutěže Československá SuperStar. Skvělého hlasu si ovšem všimnul lovec talentů Martin Červinka a nenechal Debbi usnout na vavřínech. Naopak jí rozjel slibně se rozvíjející kariéru.

 

Debbi
O tom se všichni mohli přesvědčit i během podzimního turné. Kdo Debbi neslyšel a neviděl naživo, měl by 24. listopadu rozhodně dorazit do pražského klubu Roxy. Od 19. hodin tu totiž vystoupí právě tato mladá zpěvačka a uzavře zde své Debbi Metaxa Tour 2011.

„Hrát v klubech je v podstatě základ muzikantského života v tom pravém slova smyslu. Jste nejblíže lidem, můžete reagovat na momentální náladu, prostě tak má vypadat živé vystupování. S kapelou jsme, kromě písní z mého alba Touch the Sun, nacvičili i další, z nichž některé jsme už hráli během letních festivalů a další uvedeme v premiéře,“
říká k turné Debbi.


DebbiKdo dorazí, může se těšit nejen na Píseň roku „Touch The Sun“, ale i na covery světově známých hitů a oblíbených písní. Debbi doprovodí i kapela ve složení Martin Ledvina (kytary), Ahmad Hedar (klávesy, piano), Lenka Dundrová (bicí) a Hanka Vedralová (basa).

Ti, co stále váhají, by měli vědět, že Debbi dokáže publikum pěkně rozproudit. To předvedla už během letních festivalů. Na podzimních turné zatím panuje spíše pohodová klubová atmosféra, přesto si fanoušci nemohou koncerty vynachválit.

Koncert v Roxy slibuje příjemné zpestření podzimních dnů, spoustu zábavy ve skvělém prostředí a úžasný hlas sedmnáctileté zpěvačky, kterou zbožňují fanoušci napříč republikou i generacemi.Text: Tereza Netoličková
Foto: Debbi

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Servírujeme Debbi, Xindla X, Xzibita, Kollera i Nightwork
Debbi vyráží s Metaxou na první turné
Debbi oslavila narozeniny a pokřtila své debutové album
Debbi vystoupila v Hard Rock Cafe

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání