Rihanna podruhé vystoupí v České republice!

RihannaZ rádií nebo reportážních podkresů můžete slýchat její nejnovější hit S&M. Kontroverzní song s ještě rozporuplnějším videoklipem. Co ukáže tato barbadoská zpěvačka českému publiku, se kterým se už podruhé setká 7. prosince v O2 areně?


Teprve třiadvacetiletá umělkyně patří mezi nejžhavější zpěvačky současné doby. Rihanna má na kontě bezpočet hitů, řadu prestižních cen a nominací včetně Grammy a její umělecká tvorba vždy přichází s něčím novým, což také někdy vede ke kontroverzi. Například zmiňované video S&M bylo cenzurováno kvůli drsnému a sexuálnímu námětu. Jevištní show se ale zákazy netýkají, a tak se nabízí otázka, co Rihanna nabídne na pódiu.

RihannaThe Loud Tour v Praze

The Loud Tour. Tak se jmenuje koncertní šňůra, se kterou Rihanna objíždí Evropu. Fanoušci jistě vědí, že Loud je název nové zpěvaččiny desky, z níž pochází například úspěšný song „Only Girl“ (In The World). Na koncertě pak ale nebudou chybět i starší záležitosti jako „Umbrella“ nebo „SOS“. Směsice dancehall, reggae či R&B - to vše v populárním žánru. Koncert Rihanny v pražské O2 areně však chystá pro sklaní fanoušky i jedinečnou možnost stanout s ní přímo na stagi.

S Rihannou na pódiu
Představte si to. Užíváte si koncert a těsně vedle vás to naplno rozjíždí váš idol. Málokomu se tento zážitek naskytne. Na koncertě Rihanny můžete za Premium stage (cena 3 800 korun) být přímo v centru dění a z těsné blízkosti sledovat její choreografii a emoce, které během vystoupení zažívá. Co myslíte? Je malá a drobná jako Madonna? Nebo je to nepřehlédnutelná dračice? Můžete to poznat.

Rihanna vystoupí v pražské O2 areně 7. prosince. Koncert začíná už v 19:30. Ceny vstupenek jsou od 990 do 1690 korun a Premium stage je za zmíněných 3 800 korun. Váháte? Pak si pusťte Rihannin singl S&M. Zde vás zpěvačka hned na začátku vybízí slovy „Come on, come on“.Text: Aneta Šimonková
Foto: O2 arena

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Rihanna zamíří koncem roku do České republiky
Wohnouti slaví 15 let a jedou na turné
Aneta Langerová objeví Pár míst na novém turné
Nalaďte se na vánoční akustické turné Petra Koláře

 

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání