Prahu opět rozparádí Rammstein!

RammsteinNejkontroverznější kapela současnosti se opět chystá na Prahu. V sobotu 12. listopadu se Rammsteini v O2 areně chystají představit to nejlepší ze své kariéry. Ještě nemáte lístek? Tak nastražte ruce, pokladny hlásají zatím vyprodáno. Ovšem každý správný fanoušek si vždycky najde alespoň jeden lupen.


Šestice chlapíků má za sebou úspěšné turné po Austrálii, jižní Africe, Severní Americe nebo Mexiku. Únava je ale nedostihla, a tak vyrážejí na šňůru i dál. A tentokrát se máme na co těšit. Rammstein chystají vydat retrospektivu svých největších hitů s názvem „Made in Germany 1995 – 2011“. Co bude album obsahovat? Těšit se můžete na 20 nejlepších skladeb i dosud nevydané songy. Jako bonus si budete u nadupané muziky prohlížet i kompletní video katalog. Že jsme utekli od plánovaného koncertu v Praze? Ne tak docela. Rammstein tady představí novou show. A na ní uslyšíte právě největší hity z historie této kapely. Uvidíte jedinečnou podívanou, která slibuje divokost, efektnost a inovativnost.

Rammstein současnosti
RammsteinSkupinu dnes tvoří kytaristé Richard S. Kruspe a Paul Henry Landers, basák Oliver Riedel, bubeník Christoph „Doom“ Schneider na klávesista Christian „Flake“ Lorenz. O zpěv se stará frontman kapely Till Lindemann. Rammsteini jsou v tomto podání považováni za jednu z nejosobitějších skupin na světě, která podává famózní výkony na poli tvrdého metalového rocku, ovšem s přídavkem taneční hudby. Jejich koncertní show pak znamenají pro diváky neskutečný zážitek a nikoho jejich podání nenechá chladným. Nákladné kostýmy, pyrotechnika a divoká choreografie činí z vystoupení nezapomenutelný zážitek. V Čechách se naposledy ukázali zhruba před rokem a podle počtu vyprodaných lístků se dá odhadnout, že naše publikum chce ten pořádný nářez zažít znovu. Ať už jste nebo nejste jejich fandou či fandou tohoto žánru, tak okusit prožitek z koncertu pro vás bude kulturní puls, tedy plus. 


Text: Aneta Šimonková
Foto: O2 arena

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Co je nového na hudebním poli?
Prahahaha se otřásla v základech, přijeli The Subways
Do roka a do dne: Prago v Lucerna Music Baru
Listopad přivítá Vypsaná fiXa a Support Lesbiens

 

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání