Rihanna zamíří koncem roku do České republiky

RihannaČokoládová kráska Rihanna se rozhodla svým českým fanouškům nadělit předčasný vánoční dárek, a to v podobě koncertu. Těšit se na něj můžeme již 7. prosince od půl osmé v O2 areně. Show proběhne v rámci jejího turné „Loud Tour“.


Tato třiadvacetiletá zpěvačka, původem z Barbadosu, má na svém kontě již mnoho úspěšných alb, plno vyprodaných koncertů a nespočet fanoušků po celém světě. Její neagresivní popové písničky promíchané s R&B dobývají snad všechny hitparády. Proslavila se díky hitům, jako například „Pon de Replay“, „SOS“, „Unfaithful“, „Break It Off“ nebo „Umbrella“ a „Shut Up and Drive“.

RihannaMalou Robyn Rihannu Fenty nikdy nenapadlo, že by se jí mohl vyplnit tajný sen a stát se slavnou zpěvačkou. Jejímu osudu přála šťastná náhoda, když se na Barbadosu seznámila s producentem Evanem Rogersem, díky kterému nahrála své první písně. Jednu z nahrávek dostal do rukou i Jay-Z.  Za nedlouho poté podepsala smlouvu s nahrávací společností a vydala své debutové album. Jejím posledním vydaným kouskem je deska s názvem „Loud“ a od 6. června k ní probíhá koncertní turné ve Spojených státech.

V prosince se také dostane k nám a Rihanna přislíbila pořádnou show. Fanoušci se mohou těšit na hity z nového alba, jako je například „Only Girl (In the World)" nebo „What´s My Name". Samozřejmě nezapomene ani na své starší hity, díky kterým se proslavila. Na začátku loňského roku zpěvačka vyprodala všechny arény po celém světě a letos tomu nebude jinak, shodují se kritici. Překvapením na šňůře bude účast skotského hudebníka a producenta Calvina Harrise. Calvin během posledních pár let dokázal umístit sedm svých skladeb v TOP Ten, a dokonce se dva singly umístily jako první. Jen ve Velké Británii dosáhl takového úspěchu, že si jeho desku koupilo přes půl miliónu lidí. Rihanna dodává: „Calvin se dokonale hodí pro moje Loud Tour. Chystá se přijít s něčím jedinečným a pobavit fanoušky.“

RihannaPořadatelé v březnu pustili do prodeje speciální balíčky, které je možné dokoupit ke vstupence. Ty skýtají plno výhod. Prvním z nich je EARLY ACCESS, kde za 3250 Kč dostanete přednostní vstup, exkluzivní „LOUD“ tour dárek, oficiální „LOUD“ tour program a suvenýr – „LOUD“ tour pamětní kartu. Balíček je k dostání pouze se vstupenkou na stání u pódia. Stejných výhod mohou fanoušci využít s balíčkem HOT TICKET, který je přichystaný pro ty, co mají vstupenku do 1. kategorie. Posledním balíčkem je MEET & GREET. Tady za 8 100 Kč máte jedinečnou možnost osobně se setkat s Rihannou v zákulisí, vyfotit se s ní a nechat si podepsat cokoliv vás jen napadne. Samozřejmě dostanete i všechny dárky z předešlých balíčků.

Další příležitostí jak si splnit sen, je být s Rihannou přímo na pódiu. Od 9. září je k dostání omezený počet vstupenek v cenové hodnotě 3800 Kč. Tyto lístky opravňují ke vstupu do jednoho ze dvou sektorů, které budou umístěny přímo na pódiu v levé a pravé části. Prostory jsou vymezeny pro 80 šťastlivců. Vstupenky lze získat pouze prostřednictvím CALL-CENTRA ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).

Do O2 areny je nejlepší spojení metrem na zastávku Českomoravská či tramvají do zastávky Sazka arena. Lístky je možné koupit v rozmezí od 990 do 1 690 korun v prodejních místech SAZKA, a. s. nebo přes internetové stránky www.sazkaticket.cz.


 Text: Simona Hradecká
Foto: O2 arena

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Vilda Čok oslavil padesátku křtem nového alba
Tomáš Klus vydá v říjnu třetí desku a vyjede na túru
CD TIPY: Barvy, pohádky a trůn
Prago Union se představí s novým albem V Barvách

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání