METHOD MAN: „Miluju Českou republiku!“

Method Man 2010 v Praze
Jeden z nejznámějších amerických rapperů Method Man zavítal 2. dubna opět do České republiky. Páteční noc v pražském klubu SaSaZu byla více než slibná a s příchodem hlavní hvězdy večera začala párty ve velkém stylu. Meth nezklamal, předvedl dobrou show i energické taneční vystoupení.

Method Man 2010 v Praze
Oficiální zprávy hlásící, že jsou v prodeji poslední lístky, nelhaly. Klub se naplňoval v průběhu celého večera, až nakonec praskal v základech. Hudební zahájení měli na starosti Trouble Team aneb set DJs Fluxe a Frikyho. Během večera se pak na pódiu objevil Mad Skill, který zde příležitostně pokřtil své nové EP. To si návštěvníci mohli v případě zájmu na místě zakoupit za sníženou cenu. Na Skillovu show ho přišli podpořit skupina H16, čtveřice černých rapperů Hi Def, Nironic, Young Sixx a Raul Killah i angličan Emdee.

Hlavním předskokanem před Methovým vystoupením byl Cilvaringz za doprovodu Ledra P a DJ Suesida. Tohle trio fanoušky rozehřálo, a když pak za hlasitého pokřiku „Wu-Tang“ nastoupil na stage Method Man doplněný Streetlifem a DJ Mathematicsem, už to v publiku pořádně vřelo.

Method Man 2010 v PrazeČlen legendárního uskupení Wu-Tang Clan dorazil v dobré náladě a svou hodinovou show si řádně užil. Zazněly songy ze starších alb jako „M.E.T.H.O.D. Man“, „All I Need“ nebo Wu-Tang klasika „Ain’t Nothing To Fuck Wit“. Z nejnovější desky s Redmanem „Blackout! 2“ zahrál hity „A-yo“ a „City Lights“. Nutno však podotknout, že většina z nich byla spíše v podání Streetlifa, protože se Method zrovna oddával svým tanečním kreacím, nebo zaměstnával bodyguardy, když skákal mezi rozjařené obecenstvo. Tradičně se zavzpomínalo na legendy hip hopové scény jakými jsou Tupac, Big L nebo Eazy E a na Methova zesnulého kamaráda z Wu-Tang Clanu Ol´ Dirty Bastarda. Klidný odpočinek rapper popřál také obětem nedávného ruského atentátu.

Své fanoušky potěšil prohlášením, že se připravuje druhý díl amerického filmu „Kdo hulí, ten umí“ a že se jistě zase brzy do Čech vrátí. „Miluju Českou republiku. Miluju zdejší publikum, umíte tu udělat skvělou atmosféru a podporu“, řekl závěrem.

Fotky z koncertu můžete vidět ZDE
Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Kristýna Šmejkalová

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání