METHOD MAN: „Miluju Českou republiku!“

Method Man 2010 v Praze
Jeden z nejznámějších amerických rapperů Method Man zavítal 2. dubna opět do České republiky. Páteční noc v pražském klubu SaSaZu byla více než slibná a s příchodem hlavní hvězdy večera začala párty ve velkém stylu. Meth nezklamal, předvedl dobrou show i energické taneční vystoupení.

Method Man 2010 v Praze
Oficiální zprávy hlásící, že jsou v prodeji poslední lístky, nelhaly. Klub se naplňoval v průběhu celého večera, až nakonec praskal v základech. Hudební zahájení měli na starosti Trouble Team aneb set DJs Fluxe a Frikyho. Během večera se pak na pódiu objevil Mad Skill, který zde příležitostně pokřtil své nové EP. To si návštěvníci mohli v případě zájmu na místě zakoupit za sníženou cenu. Na Skillovu show ho přišli podpořit skupina H16, čtveřice černých rapperů Hi Def, Nironic, Young Sixx a Raul Killah i angličan Emdee.

Hlavním předskokanem před Methovým vystoupením byl Cilvaringz za doprovodu Ledra P a DJ Suesida. Tohle trio fanoušky rozehřálo, a když pak za hlasitého pokřiku „Wu-Tang“ nastoupil na stage Method Man doplněný Streetlifem a DJ Mathematicsem, už to v publiku pořádně vřelo.

Method Man 2010 v PrazeČlen legendárního uskupení Wu-Tang Clan dorazil v dobré náladě a svou hodinovou show si řádně užil. Zazněly songy ze starších alb jako „M.E.T.H.O.D. Man“, „All I Need“ nebo Wu-Tang klasika „Ain’t Nothing To Fuck Wit“. Z nejnovější desky s Redmanem „Blackout! 2“ zahrál hity „A-yo“ a „City Lights“. Nutno však podotknout, že většina z nich byla spíše v podání Streetlifa, protože se Method zrovna oddával svým tanečním kreacím, nebo zaměstnával bodyguardy, když skákal mezi rozjařené obecenstvo. Tradičně se zavzpomínalo na legendy hip hopové scény jakými jsou Tupac, Big L nebo Eazy E a na Methova zesnulého kamaráda z Wu-Tang Clanu Ol´ Dirty Bastarda. Klidný odpočinek rapper popřál také obětem nedávného ruského atentátu.

Své fanoušky potěšil prohlášením, že se připravuje druhý díl amerického filmu „Kdo hulí, ten umí“ a že se jistě zase brzy do Čech vrátí. „Miluju Českou republiku. Miluju zdejší publikum, umíte tu udělat skvělou atmosféru a podporu“, řekl závěrem.

Fotky z koncertu můžete vidět ZDE
Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Kristýna Šmejkalová

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání