Rocker Vilda Čok oslaví své narozeniny Živou vodou

narozeninový koncert Vilda ČokKdyž se chystáte oslavit páté kulatiny aneb jak říká sám zpěvák „pátý gumy“, určitě budete plánovat nějakou nezapomenutelnou párty. Vilém Čok si to zřejmě předsevzal ve velkém stylu. Své životní jubileum oslaví koncertem, který se uskuteční 7. září v pražském klubu Retro. Nejenže mu svou písní přijde popřát řada známých kolegů z branže, Čok zde navíc pokřtí jeho nejnovější album pojmenované Živá voda. Připojte se také mezi gratulanty!


„Velevážení rockeři, máničky, punkové, muzikantské lidušky, příznivci i znalci kumštu rokenrolového,“ zve své příznivce Vilda na svůj narozeninový koncert. „Extra vypečenej koncertní candrbál“, jak akci označuje, se uskuteční v klubu Retro nacházejícím se na Vinohradech. Ve středu 7. září zde zpěvák, kterého znáte nejen z koncertního jeviště, ale i z řady českých muzikálů, oslaví své padesáté narozeniny a také oficiálně přivítá na svět svůj nový počin – album "Živá voda", o jehož natáčení jste si mohli přečíst v článku „Vilda Čok osvěží své fanoušky Živou vodou“.

narozeninový koncert Vilda ČokNa akci se dostaví samozřejmě mnoho gratulantů a zpěvákových blízkých. Někteří z nich budou mít tu čest zde také vystoupit a pobavit přítomné diváky. Můžeme se těšit na půvabnou Báru Basikovou, charismatického Kamila Střihavku či Petra Koláře, Martina Poštu, Michala Pavlíčka, Václava Noid Bártu a energií nabitou partičku Jagabab. V průběhu večera zazní známé hity jako „Ó hory“, „Václavákem“ či „Rohypnolkami“, ale především samozřejmě průřez novou deskou "Živá voda". Ta se při této slavnostní příležitosti dočká svého oficiálního pokřtění. A že to bude v pořádném rockovém stylu snad ani není potřeba zmiňovat.

Fanoušci, kteří vlastní originální CD „Živá voda“ mohou v tento velký den uplatnit přiloženou vstupenku 1 + 1 (k zakoupenému lístku jeden zdarma). Pokud vás láká vyrazit na tento koncert, neváhejte dlouho. V předprodeji bude pouze omezený počet lístků. Zpěvákovým přáním bylo, aby zůstaly prostory klubu po celý večer příjemně obyvatelné, proto se rozhodl omezit počet přítomných pro jejich vlastní užitek. Vstupenku zakoupíte v předprodejní síti Ticketstream za jednotnou cenu 175 korun. Vilém Čok vystoupí se svou kapelou Bypass, koncert začíná s úderem dvacáté hodiny.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Vilém Čok

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Vilda Čok osvěží své fanoušky Živou vodou
Prago Union se představí s novým albem V Barvách
O slovo se hlásí Coldplay, Verona i Markéta Konvičková
Novinky na hudebním poli aneb co se připravuje


 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání