Poslední exkluzivní pozvánka na koncert Chase & Status

Chase and StatusChase & Status se svým bubeníkem, zpěváky a managementem navštívili Antverpy, Amsterdam a Berlín a nyní už odpočívají v jednom z pražských hotelů. Svoji energii uvolní dnes večer v Lucerna Music Baru, kde má zastávku jejich evropské tour k novému albu No More Idols.


Díky vymoženostem moderních technologií lze na Youtube nalézt nespočet videí z posledních třech koncertů, která napovídají, že má kapela pro návštěvníky připravenu velkolepou světelnou i vizuální show a průřez repertoárem zahrnující největší hity prvního alba „More Than Alot“ i novinky z desky „No More Idols“.

Management kapely bohužel nedovolil oficiálně zveřejnit jména hostujících vokalistů, kteří dnes živě zazpívají některé z písní. Pokud jste ale zvědaví, prozkoumejte videa ze zmiňovaných koncertů, která vám to zaručeně prozradí.

Akce začíná od 20:00, kdy návštěvníky rozproudí směsicí houseu, dubstepu i drum & bassu trojice DJs Suki, Akira a Bifidus Aktif, kteří se budou střídat také po vystoupení Chase & Status. Vrchol večera přijde na řadu po desáté hodině večer. Vstupenky na akci zakoupíte do 18:00 v předprodeji za 600 korun na pokladně Lucerna Music Baru anebo v síti Ticketportal (plus poplatek). Úderem osmé hodiny se lístky začnou prodávat po 800 korunách. Více informací, rozhovor s kapelou, videa a klipy naleznete na www.letitroll.cz/chaseandstatus.html

Na dnešní večer Vás možná více navnadí tato drum & bassová pecka „No Problem“ z pátečního vystoupení v Belgii:

 Text: Kristýna Šmejkalová & Let It Roll
Foto: tisková zpráva


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Blíží se kvalitní hudební koncerty, který si vyberete?
Horký tip na víkend - s mejdany se roztrhl pytel
Nepropásněte jedinečnou akci - Chase and Status už tuto středu v Lucerna Music Baru
Boombox na jaře připraví několik lahůdek

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání